Domů / PR / Vyrobte si během okamžiku práskací cigarety s pomocí práskacích kapslí

Vyrobte si během okamžiku práskací cigarety s pomocí práskacích kapslí

Je mnoho kuřáků, kteří se spokojí s běžnou tabákovou příchutí, ale také je mnoho těch, kteří měli v lásce práskací cigarety s mentolovou příchutí. Takové cigarety se už sice neprodávají, ale nemusíte být smutní, můžete si je snadno vyrobit. Pomohou vám v tom práskací kapsle Puknito. S nimi si vytvoříte práskací cigaretu do několika sekund a z kouření budete mít mnohem lepší zážitek.

Seznamte se s práskacími kapslemi

Práskací kapsle s příchutí se vám nabízí v 10 různých variantách, vy si můžete koupit kapsle s konkrétní příchutí nebo si koupit mix a příchutě střídat. Koupit je můžete přímo v eshopu na Puknito.cz. Jedná se o drobné kapsle, které můžete umístit do jakékoliv cigarety s filtrem a to dokonce i do náplní HEETS. Co byste řekli cigaretě s příchutí mentolu, melounu, borůvky, jahody nebo třeba hroznového vína? Příchutí je mnoho. Kapsle se vám nabízí ve stylovém průhledném balení po 50 nebo 100 kusech.

Jak se vlastně aplikují? U každého balení máte k dispozici dřevěnou paličku s ostrým a tupým koncem. Ostrým koncem uděláte do filtru otvor, do otvoru umístíte kapsli a tupým koncem kapsli zastrčíte do filtru. Abyste si užili příchuť, stačí filtr stlačit a následně ucítíte aroma. Kapsle jsou zcela bezpečné. Můžete si dokonce pořídit aplikátor MR.BLAST, se kterým zvládnete vytvořit práskací cigaretu už do 5 sekund. V eshopu se vám nabízí i další aplikátory.

Kapsle nejsou drahé a nové příchutě si zajisté budete užívat. Někteří lidé pálí jednu cigaretu o druhou a jsou tací, kteří jsou během hektického dne rádi, když si najdou několik vzácných chvilek, kdy si cigaretu zapálí. Tyto chvilky nyní mohou být ještě zajímavější, když si je užijete s jinou příchutí. Objevte kompletní nabídku eshopu a užívejte si každou cigaretu zcela jinak než dříve.