Domů / PR / Vysokoškolský koncept pro nejlepší manažery

Vysokoškolský koncept pro nejlepší manažery

Zkratka MBA značí studium Master of Business Administration. Tento koncept je zaměřen pro manažery, kteří chtějí v životě něco dokázat. Kdo chce získat více vědomostí do své praxe, měl by toto studium zvážit. Titul MBA se vám rozhodně neztratí, naopak vám pomůže prohloubit znalosti.

V hlavní roli motivace – hybná síla k tomu stát se jedinečným

Člověk musí být motivován tím správným způsobem, jinak se mu v práci dařit nebude. Také občas znáte ten den, kdy na cokoliv sáhnete, je špatně? Z ruky vám spadne to či ono, chodíte jak ponocní, jste přetažení, trpíte nechutenstvím a někdo vám ve firmě šlape po krku. MBA školou trumfnete každého takového člověka, který by vás mohl ohrozit svými roky působnosti na pracovišti. Vy jste těmi, kterým osud nepřál a jste z postu vystrnaděni, protože nemáte praxi. Vy jste pozici vykonávali sotva rok a s určitými věcmi jste si nevěděli rady.

Titul MBA by vás naučil rozhřešit veškeré konflikty na pracovišti

Můžete si navíc vybrat z pestrých oborů přesně ten, který vám bude vyhovovat. Specializací získáte konkrétní přehled pro tu danou věc či odvětví a uvidíte, že jednotlivé případové studie k řešení, zvládnete levou zadní. Informace, které vám MBA poskytne se tak stanou ihned použitelnými v praxi. Business Institut EDU a.s. spadá mezi širokou nabídku studijních oborů, které vám vzájemným propojením pomohou dosáhnout optimální úrovně vzdělání pro vaší práci. Naší prioritou je vám pomoci za všech okolností.

vyhody-bg

Ať už vás ohrožuje konkurence zvenčí nebo nějaký závistivec u vás v podniku. Učený z nebe nespadl, ale s prestižním oborem máte nakročeno k tomu vyřešit i nemožné. MBA je nad rámec možností, o kterých se vám doposud jen zdálo. Chcete se stát úspěšným šéfem a mít pod sebou zodpovědné osoby? Dnes už vám nic nebrání. Vaše zkušenosti vám dalo studium MBA, nemusí to být jen léta praxe.