Domů / PR / Vyzkoušejte unikátní léčebnou metodu Neurac

Vyzkoušejte unikátní léčebnou metodu Neurac

Chodíte plavat, sportujete, navštěvujete masáže, ale přesto vás trápí bolesti pohybového aparátu? Potom jste pravděpodobně nevyzkoušeli unikátní léčebnou metodu Neurac. Zabývá se jí soukromá klinika rehabilitace Praha 9 – Černý Most.

Vynikající zprávou pro vás určitě bude to, že se vám může dostat profesionální léčby a cvičení pro dospělé, děti i seniory bez dlouhých čekacích lhůt. Je to dáno navýšením kapacit nově otevřeného, kvalitního a moderního zázemí, součástí kterého jsou krásné a prostorné tělocvičny.

Nejdůležitější je správná diagnostika

Těší se na vás odborníci a trenéři z fyzioterapie Praha 9. Možná je vaším bydlištěm městská část Černý Most. Možná bydlíte někde poblíž, případně někde poblíž pracujete. Právě teď máte šanci najít si svého vlastního fyzioterapeuta, fyzioterapeuta Praha 9. Fyzioterapeutickou kliniku Redpoint Clinic založila v roce 2006 fyzioterapeutka Mgr. Alice Hamáčková. Právě díky ní fyzioterapeut Praha 9 pracuje podle unikátní metody Neurac, která vznikla již v devadesátých letech v Norsku. Dnes už je rozšířená prakticky po celém světě. Vychází z toho, že nejdůležitější pro správnou léčbu bolestí pohybového aparátu je precizní diagnostika. Diagnostika jak z fyzioterapie, tak také z ortopedie, neurologie, tělovýchovného lékařství a podobně.

Cvičení, které prospěje a navíc zaujme

Chronická bolest dokáže člověku naprosto změnit život. Samozřejmě v tom negativním slova smyslu. Referenční pracoviště Redpoint Clinic CZ poskytuje služby v oblasti fyzioterapie s důrazem na aktivní terapii v rámci Neurac® konceptu. Hlavní náplní jeho práce je právě léčba chronické bolesti pohybového aparátu – zad, ramen, krku, kloubů končetin atd. Jedná se o terapii, která vychází z aktivní spolupráce klienta. Cvičení v závěsném aparátu Redcord® vám bude nejen prospívat, ale bude se vám také líbit.