Domů / Internet / YouTube zakazuje sdílení informací o prevenci a alternativních lécích na rakovinu

YouTube zakazuje sdílení informací o prevenci a alternativních lécích na rakovinu

Videoplatforma YouTube vlastněná Googlem znovu mění pravidla, aby nyní zakázala sdílení informací o alternativních lécích na rakovinu, které podle technologického giganta představují „lékařské dezinformace“. V oznámení o „dlouhodobé vizi“ na svém oficiálním blogu Dr. Garth Graham z YouTube, ředitel a globální ředitel partnerství pro zdravotní péči a veřejné zdraví, spolu s Mattem Halprinem, viceprezidentem a globálním ředitelem důvěry a bezpečnosti, vysvětlují, jak je nyní „odstranění dezinformací o rakovině“ nejvyšší prioritou spolu s odstraněním všech opačných informací o Wuhanském koronaviru (Covid-19).

„Během let, kdy jsme začali usilovat o to, aby se z YouTube stal cíl vysoce kvalitního zdravotního obsahu, jsme se naučili kritické ponaučení o vytváření Pokynů pro komunitu v souladu s pokyny místních a globálních zdravotnických úřadů o tématech, která představují vážná rizika v reálném světě, jako jsou dezinformace o COVID-19, vakcínách, reprodukčním zdraví, škodlivých látkách a další,“ píše se v příspěvku na blogu.

„Vycházíme z toho, co jsme se dosud naučili o nejúčinnějších způsobech, jak se vypořádat s lékařskými dezinformacemi, abychom zjednodušili náš přístup pro tvůrce, diváky a partnery.“

YouTube „není platformou pro distribuci informací, které by mohly lidem ublížit,“ říká společnost

Nyní, když se covid rychle stává minulostí, k velké nelibosti globalistů, se YouTube posouvá k dalšímu hlavnímu sporu v oblasti medicíny: rakovině a léčbě rakoviny.

Díky internetu se miliony lidí učí, že tradiční terapie, jako je chemoterapie a ozařování, jsou podřadné možnosti, když existují bezpečné a účinné přírodní prostředky, z nichž některé jsou ve Spojených státech přísně zakázány, které plní svou práci, aniž by způsobily systémové poškození pacientů.

Vzhledem k tomu, že rakovina je multimiliardový průmysl, YouTube a zbytek organizace se snaží zakrýt všechny formy alternativní léčby rakoviny, které by se její uživatelé mohli pokusit sdílet prostřednictvím platformy pro streamování videa.

Podle YouTube cokoli jiného než oficiální léčba rakoviny představuje „dezinformaci“ a na platformě již nebude povoleno. Uživatelé, kteří poruší tato nová pravidla tím, že se pokusí sdílet užitečné informace se zoufalými pacienty s rakovinou, budou potrestáni.

„V budoucnu YouTube zjednoduší desítky našich stávajících lékařských dezinformačních pokynů tak, aby spadali do tří kategorií – Prevence, Léčba a Popírání,“ píší Dr. Graham a Halprin.

„Tyto zásady se budou vztahovat na konkrétní zdravotní stavy, léčby a látky, jejichž obsah je v rozporu s místními zdravotnickými úřady nebo Světovou zdravotnickou organizací (WHO).“

Způsob, jakým YouTube vyhodnotí, zda stav, léčba nebo látka spadají do rozsahu jejích zásad pro dezinformace v oblasti medicíny, je striktně se spoléhat na „veřejně dostupné pokyny zdravotnických úřadů z celého světa“, což znamená subjekty, jako je americký Úřad pro kontrolu potravin a léčiv. (FDA), americké Středisko pro kontrolu a prevenci nemocí (CDC) a samozřejmě WHO a další podobné globalisty řízené orgány.

„Odstraníme obsah, který je v rozporu s pokyny zdravotnických úřadů o prevenci a přenosu konkrétních zdravotních stavů a ​​o bezpečnosti a účinnosti schválených vakcín,“ říká nyní YouTube. „Odstraníme obsah, který je v rozporu s pokyny zdravotnických úřadů o léčbě konkrétních zdravotních stavů, včetně propagace konkrétních škodlivých látek nebo praktik.“

„Odstraníme obsah, který zpochybňuje existenci konkrétních zdravotních problémů. Týká se to obsahu, který popírá, že lidé zemřeli na COVID-19.“

Zdroje:
Článek převzat z naturalnews.com
https://blog.youtube/inside-youtube/a-long-term-vision-for-medical-misinformation-policies/
https://www.naturalnews.com/2023-08-22-youtube-medical-misinformation-no-alternative-cancer-treatments.html
https://truthbasedmedia.com/2023/08/16/tech-tyranny-youtube-greatly-expands-its-medical-misinformation-policies/

Obrázek: Pixabay.com