Domů / PR / Zahrajte si paintball v Praze, je to zábava pro každého

Zahrajte si paintball v Praze, je to zábava pro každého

Paintball v Praze Vám nabízí nevšední sportovní aktivitu, u které se vám do žil vžene spousta adrenalinu. Pojďte se s námi podívat na to, jak vypadá paintballová hra v areálu Paintball-Prague v pražském Radotíně.

Přestože byste to možná nečekali, paintball mohou kromě dospělých hrát i děti, je tedy vhodnou aktivitou pro oslavy narozenin, známé také jako junior paintball, nebo školní akce, které mají za cíl stmelit třídní kolektiv. Děti jsou pod neustálým dohledem zkušených organizátorů, vše je tedy naprosto bezpečné.

Při návštěvě areálu Paintball Prague si můžete vybrat z mnoha kreativních scénářů. Ať už jste fanouškem klasického scénáře Capture the flag nebo vás láká spíše netradiční Napoleon, tady si přijdete na své. Paintball je zároveň ideální aktivitou pro firemní teambuildingy a jiné firemní akce, protože při hře dochází k neobvyklé komunikaci mezi spoluhráči, což má pozitivní vliv na rozvoj jejich soft skills. Skupiny, které slaví rozlučku se svobodou, jistě ocení Rabbit hunt a vtipné kostýmy pro budoucího ženicha, na takový zážitek jen tak nezapomene!

Ptáte se, jak vypadá naše hřiště? Máme pro vás skvělou zprávu – v areálu Paintball Prague naleznete rovnou 5 hřišť! Kompaktní hřiště Vietnam je přímo dělané pro Junior paintball v rámci dětských oslav a pro rozlučky se svobodou. Dostatek překážek vám poskytne bezpečný úkryt, je však nutné promyslet taktiku, jak přemoci soupeře. Večer po západu Slunce není nic ztraceno – areál je osvětlen velkými reflektory a vy můžete nerušeně pokračovat ve hře, která je nyní ještě napínavější.

Jste velká skupina a bojíte se, že se k nám nevejdete? Pro vás jsme připravili velké hřiště „Vojenská základna“. Těžká technika, stíhačka MIG21, obrněný transportér, to vše zde najdete. Pro milovníky sci-fi apokalyptických filmů máme připravený opuštěný bar, který evokuje konec světa.

Déšť není žádnou překážkou – buď si můžete zahrát v dešti, nebo se skrýt pod střechou a dát si vychlazené pivo.

V Praze naleznete spoustu outdoor zážitků, Paintball Prague patří mezi ty nejlepší. Ptáte se, kdo kromě dětí a nadšenců by si paintball mohl ještě užít?

Odpověď je jednoduchá – profíci. Ano, i paintball je možné hrát na profesionální úrovni, je to dokonce velmi náročný sport, ve kterém se pravidelně pořádají soutěže. Ve hřišti byste profesionála určitě potkat nechtěli. Pokud byste ale měli zájem o to, získat nějaké know-how od těch nejlepších, Paintball Prague právě toto nabízí. Můžete přijít na profesionální trénink nebo se zúčastnit Paintball league, ať už jako profesionál nebo jako amatér – stačí se přihlásit. Pokud byste si na to netroufli, máme pro vás ještě další možnost, jak si paintball zahrát, dokonce velmi levně a bez starostí.

Veřejná hra! Dorazíte a hrajete, jednodušší už to být nemůže. Pokud nemáte partu, nevadí, můžete přijet klidně sami. Stačí vám jen přesná muška a trocha kuráže.

Zaujal vás paintball a rádi byste si rezervovali hru? Navštivte web www.paintball-prague.cz, kde najdete aktuální informace o veřejných hrách, slevách, balíčcích a další informace o skvělém paintballu v Praze.