Domů / PR / Zajímá vás BOZP? Využijte tohoto franšízového konceptu

Zajímá vás BOZP? Využijte tohoto franšízového konceptu

Pomocí franchisingu se dnes dá podnikat opravdu v každém oboru. Klidně si můžete otevřít pobočku svého oblíbeného rychlého občerstvení, můžete si taky otevřít pobočku oblíbeného oblečení či třeba se můžete podílet na růstu společnost Extéria, kdy budete pomáhat podnikatelům s bezpečností a ochranou zdraví při práci a s požární ochranou.

Dneska je až zarážející, že z tolika podnikatelů, kteří podnikají na území České republiky, až 40% nemá ani tušení, co to vlastně BOZP a PO je. To je bohužel dostává do malérů v případě, když přijde neohlášená kontrola z řad státních institucí, protože v tom případě mohou dostat pokutu, která se klidně může vyšplhat ke stovkám či milionům korun. A za nevědomost platit takovou sumu peněz rozhodně nikdo nechce.

Jenže podnikatelé nemají zrovna čas na to, aby poučovali neustále své zaměstnance o bezpečnosti a o ochraně zdraví při práci, když se neustále v této oblasti něco mění. Proto si najímají různé společnosti, kterou je právě i společnost Extéria, aby se o tuto starost postarali.

Buďte i vy tím, kdo podnikatelům pomáhá.

Založte si franšízu!

Svou vlastní pobočku společnosti Extéria si může založit každý. Chce to jenom mít trochu přehled o této problematice. Jedná se o slibné podnikání, protože o BOZP a o požární ochranu se podnikatelé v poslední době nemají vůbec čas starat. Proto si raději najmou někoho dalšího, kdo to za ně vyřeší a kdo se o to postará.

Nejen v Česku, ale i na Slovensku

Takovou pobočku si ale můžete otevřít i na Slovensku. Problematika nevědomosti o BOZP a o PO není záležitostí jenom České republiky, ale také je to i problematika našich bratrů Slováků, kteří také bojují s vysokým procentem těch, kteří o těchto povinnostech nemají ani tušení.