Domů / PR / Zajistěte své firmě certifikát od renomované certifikační autority

Zajistěte své firmě certifikát od renomované certifikační autority

Chtěli byste, aby měla vaše firma větší prestiž a aby vaši potenciální klienti, dodavatelé nebo obchodní partneři věděli, že jste ideálními adepty pro spolupráci? V takovém případě je nejvyšší čas si zajistit certifikaci. Certifikace jsou mezinárodně uznávanými atributy, které svědčí o kvalitách dané firmy. Pro mnoho lidí může jít o hlavní rozhodující faktor, jestli s vámi mají spolupracovat či nikoliv. Víte, jak si můžete certifikáty zajistit a které jsou pro vás nejvhodnější?

Oslovte specialistu na certifikace

Specialistou na provádění certifikací je certifikační autorita TSÜ CZ s.r.o. Jedná se o pobočku německé certifikační společnosti TSÜ Technische Standards Überwachungs GmbH. Existuje celá řada prestižních certifikátů, které můžete získat a je dobré zjistit, které jsou pro vás nejvhodnější. Společnost zajišťuje certifikace ISO 9001, ISO 14001, ISO 45001, ISO 27001, ISO 50001, ISO 22301, ISO 17100, ISO 37001 a ISO 28001.

Velmi žádaný je certifikát ISO 14001. Jde o normu pro systém environmentálního managementu. Firmám poskytuje rámec pro ochranu životního prostředí a pokyny, jak reagovat na měnící se podmínky prostředí. Když jím budete disponovat, bude to o vaší společnosti vypovídat, že dodržuje zásady ochrany životního prostředí a to je v dnešní době velmi horké téma. Týká se to zejména snahy o snižování odpadů, správného nakládání s odpady, recyklace, snižování energetické náročnosti, snižování škodlivých emisí aj. Tento certifikát je určen všem organizacím bez omezení.

Mezi další velmi žádané patří certifikát ISO 45001, jehož cílem je zajištění ochrany zdraví zaměstnanců a jejich bezpečnosti při práci. Stejně jako předchozí zmíněný, tak i tento certifikát je vhodný pro každou společnost bez omezení. Když jím budete disponovat, bude to znamenat, že dbáte na bezpečnost práce, snažíte se snižovat riziko úrazovosti a také se snažíte eliminovat poškození firemních strojů. Chtěli byste si certifikáty zajistit nebo vás zajímá více informací? Navštivte webové stránky společnosti TSU.cz, kde se dozvíte vše potřebné.