Domů / PR / Zaměstnanecká odpovědnost je téma, o němž se mluví stále častěji

Zaměstnanecká odpovědnost je téma, o němž se mluví stále častěji

Komplexní záležitost, která vás ochrání při výkonu povolání před různými nepříjemnostmi. V dnešní době není v kurzu pouze úrazové nebo životní pojištění, nabízí se mnohem širší portfolio produktů. Časy se totiž hodně mění a pojišťovnictví samozřejmě s nimi. Bez jakékoliv reakce by totiž byl trh pro zájemce o pojistku značně nezajímavým. Právě proto vzniklo pojištění i pro zaměstnance, které je v posledních letech dosti populární. Co všechno zahrnuje? A je určeno pro všechna povolání bez rozdílu? Samozřejmě, je jasné, že existuje několikero různých forem.

Nabízí se i možnost hromadné smlouvy

Jednotlivec nebo rovnou celý pracovní kolektiv, záleží jen na konkrétní poptávce. Máte v zaměstnání přátele s podobnými zájmy? Potom můžete mít pojištění zaměstnanecké odpovědnosti sjednané společně, tedy pod jedním dokumentem. Ve variantě Standard se ani nebude ověřovat druh vašeho pracovního zařazení, čímž se samozřejmě i urychlí sjednání celé smlouvy.

Jste často odveleni na služební cesty, kde běžně trávíte dlouhé hodiny za volantem? Najezdíte se kvůli práci stovky kilometrů, a to i za hranicemi ČR? Potom je připraven tarif Řidič PLUS, jenž je nabízen s celosvětovou platností. Pokud vás tedy pracovní povinnosti dostanou na jiný kontinent, není vůbec nutné zvažovat další připojištění. Vše totiž bude připraveno v jednom balíčku.

Jaká je zde maximální pojistná částka?

Nejvyšší možná pojistná částka činí půl milionu korun, spoluúčast bude pak nejvýše pětitisícová, pokud to bude výslovně uvedeno ve smlouvě. Čtvrtstoletí tradice v podobě známé firmy, to je něco, nač se můžete v dnešní době maximálně spolehnout. Další informace najdete na webu ergo.cz, nabídka pojištění je samozřejmě ještě širší. Sjednat si lze i cestovní, životní nebo úrazovou pojistku.