Domů / PR / Zařizujete novou zubní ordinaci?

Zařizujete novou zubní ordinaci?

Váš chrup již není co býval? Potřebujete profesionální zubní ošetření nebo dokonce výměnu celého chrupu? Vašeho úsměvu si na první pohled každý všimne a můžete mít udělaný dokonalý make up nebo úžasnou pleť, ale pozornost od vašich zubů neodvrátíte. Nezdravý chrup vás může dokonce brzdit ve vašem kariérním růstu či bránit najít „toho pravého či tu pravou“. Zubní ordinace Praha společnosti Astella se o vás chrup profesionálně postará. Jejich cílem je poskytnout dokonalý úsměv každému pacientovi, co nejvíce šetrnou a bezbolestnou metodou.

 

Profesionální vybavení

Neustálá inovace a modernizace zubního vybavení není pro společnost Astella problém a úspěšně drží krok s předními výrobci, kteří se snaží svými přístroji a doplňky nejen ulehčit práci samotným lékařům a sestrám, ale také samotným pacientům ulevit, co nejvíce od bolesti a snížit riziko infekce na úplné minimum.

Kvalitní náhrada chrupu

Služby společnosti Astella, které naleznete na jejich webových stránkách je široký, ovšem jedním z nejvíce prodávaných a v zubních ordinacích používaných jsou zubní implatáty, které mohou nahradit nejen vytrhnutý zub, ale také celý chrup. Implantáty lze použít i v případě, že nemá pacient vhodnou kost, ke které se implantát přišroubuje. Váš úsměv bude zcela přirozený a při smíchu již nebudete muset ústa v rozpacích zakrývat rukou.

Podceňovaná dentální hygiena

Mnoho pacientů dentální hygienu velice podceňuje. Dentální hygiena práci lékařů velice usnadní a urychlí. Zbavení plaku a zubního kamene náleží dentálnímu hygienistovi, který se tímto oborem zabývá. Samotné léčení zubů pak zůstane na zubaři, které se může naplno věnovat jen uzdravení či spravení chrupu pacienta.

Zbavte se strachu

Pokud máte ze zubaře strach, můžete ho hodit za hlavu. Lékaři, sestry i ostatní pracovníci zubní ordinace Astella preferují lidský, trpělivý a citlivý přístup, který uklidní i toho nejvíce vystrašeného a nervózního pacienta.