Domů / PR / Zavítáte-li do Ostravy, svezte se levným taxi
Taxi sign

Zavítáte-li do Ostravy, svezte se levným taxi

Jezdit po Ostravě i okolí můžete například hromadnými dopravními prostředky. Ovšem mnohem rychlejší a zároveň levnější je využít Levné taxi Ostrava. Nejvýhodnější taxi služba v tomto hornickém městě, které ovšem již dávno není černé, nabízí slevu až 77 %.

Při telefonickém objednání si cenu za jízdu můžete domluvit předem přímo s řidičem. Cestu zpět můžete mít dokonce zdarma, ovšem záleží na místě odjezdu a době čekání.

Snadné objednání

Telefonicky si můžete objednat jízdu nejen po městě, ale i do okolí Ostravy, případně po celé České republice nebo i do zahraničí. Během telefonické objednávky si můžete s řidičem domluvit i cenu. Podle délky trasy můžete získat i výraznou slevu na ceně. Zejména ve městě, ale i v blízkém okolí, je Taxi Ostrava Centrum tím nejvýhodnějším, nejrychlejším a nejlevnějším způsobem přepravy. Například do oblíbené Stodolní ulice se můžete s přáteli dopravit Taxi Ostrava, neboť je možné si nechat přistavit vozidlo až pro šest osob.

Akce „7“

V rámci této akce si můžete u řidiče vyžádat vydání kartičky, která vás bude opravňovat k získání zajímavé výhody. Tou je každá sedmá jízda za cenu pouhých 100 Kč bez ohledu do vzdálenost, nebo se částka 100 Kč odečte z ceny jízdného. Kartička má platnost 90 dnů od první jízdy.

Další zvýhodnění

Firmám a stálým zákazníkům poskytuje Taxi Ostrava možnost platit na základě faktury, která je vystavena jednou za měsíc a obsahuje vyúčtování jízd uskutečněných v daném měsíci. Doklad je možné zaplatit hotově nebo platebním převodem.

Taxi službu je možné objednat i několik dnů předem, což je významná a potřebná služba zejména pro podnikatele, ale i pro běžné občany, kteří znají termín svého odjezdu na služební cestu, resp. na dovolenou. Pro zákazníka to znamená klid před cestou a jistotu, že stihnou vlak či letadlo. Spolehlivost této služby je umocněna ještě tím, že Taxi Ostrava Hlavní Nádraží vás bude kontaktovat dvě hodiny před odjezdem, případně v čase, který si při objednávání domluvíte.