Domů / PR / Zdravě a chutně

Zdravě a chutně

Dodržovat pitný režim je dnes pro každého samozřejmost. Druhá věc je, jaké nápoje si dopřáváme. Vynikající matcha čaje získávají oprávněně i u nás čím dál větší popularitu. Koupit ho můžete i v našem e-shopu, který se specializuje na zdravou výživu. K dostání je i v biokvalitě, porcovaný a o různé hmotnosti. Vynikajícím produktem je čekankový Matcha Tea. Jde o jedinečné spojení sladké rozpustné vlákniny, která se připravuje z kořene čekanky, a zeleného čaje matcha. Tento nápoj je nejenom zdraví prospěšný, ale dodá velmi rychle i potřebnou vzpruhu.

K vynikajícím životabudičům s dlouhou tradicí a historií se řadí také korejský ženšen, který patří v asijské medicíně k velkým pomocníkům v boji s různými neduhy a potížemi. Nejcennější je kořen, neboť obsahuje celou řadu potřebných, vzácných přírodních látek. Zakoupit můžete kapsle se sušeným ženšenovým kořenem, energetický nápoj z ženšenu, čaj z ženšenu, ale i plátky ženšenu v medu nebo třeba vynikající kolumbijskou kávu s červeným korejským ženšenem.

Náš sortiment je velmi pestrý, specializujeme se i na oblíbené veganské potraviny. Zastoupeny jsou luštěniny, semínka, obiloviny, probiotika, čokolády bio s vysokým podílem kakaa, čekankový sirup nebo zelený a černý čaj. Objednat můžete i černý bez v prášku, čekankový ženšen nektar, rýžový a sójový protein, sušený česnek v bio kvalitě, sušenou bio cibuli, chia olej, nejrůznější lískooříškové krémy, ostropestřecová, lněnou mouku a další produkty. V našem e-shopu si přijdou na své vyznavači nejrůznějších stravovacích zvyklostí a stylů, ale i ti, kteří chtějí upravit svůj jídelníček, aby se cítili lépe.