Domů / Novinky / Zjistěte, jaké jsou účinky HHCP na naše tělo

Zjistěte, jaké jsou účinky HHCP na naše tělo

Hexahydrokanabiforol (HHCP) je jedním z kanabinoidů, o kterém se mluví teprve krátkou chvíli, ale i přesto si získal obří popularit. Málokdo ví, že byl objeven už před téměř osmi desetiletími. Přesto je do jisté míry málo prozkoumaný, ale vzhledem k jeho oblibě se to může brzy změnit. Většina toho, co o HHCP víme, pochází ze zpětné vazby spotřebitelů, nikoli ze zjištění přísných vědeckých studií.

Co byste měli o HHCP vědět?

Na škále psychotropních účinků se HHCP nachází někde mezi HHC a THC. Svým způsobem jde o „optimalizovanou“ a silnější verzi HHC, což ve skutečnosti není dobrá věc, protože máme co do činění se silným psychotropním lékem. Zatímco účinky HHC jsou téměř okamžité, účinky HHCP se někdy objevují po několika hodinách. Většina spotřebitelů uvádí hlubokou relaxaci, zvýšenou chuť k jídlu, intenzivní žízeň a pocit euforie, které jsou obecně rozloženy do jedné až čtyř hodin. Mluvíme tedy o typických účincích psychotropního kanabinoidu, jako je THC.

I když znatelné účinky HHCP vymizí během několika hodin, samotná látka může díky svému dlouhému poločasu přetrvávat v těle měsíce. To znamená, že i dlouhodobá konzumace HHCP se může projevit v testech na drogy. Mohlo by vás to stát body na řidičském průkazu, pokutu nebo dokonce trest odnětí svobody. Buďte tedy ostražití a nedělejte tu chybu, že budete získávat produkty od pochybného nebo nepoctivého dodavatele. Stačí produkt se špatnými zdroji nebo produkt prošpikovaný HHCP, který vás nejen dostane do problémů se zákonem, ale také poškodí vaše zdraví. HHCP se nabízí prostřednictvím široké škály produktů, které lze jíst, vapovat nebo kouřit, například květy HHC P.

Významné zdravotní účinky

  • Protizánětlivé účinky: HHCP by mohla poskytnout zajímavou alternativu pro léčbu zánětlivých kožních patologií, jako je psoriáza nebo ekzém.
  • Analgetický účinek: někteří uživatelé uvádějí úlevu od střední až silné chronické bolesti, zejména spojené s artritidou a roztroušenou sklerózou.
  • Relaxační účinek: jako všechny kanabinoidy se zdá, že HHCP zklidňuje poruchy spánku, stres a úzkost.
  • Antioxidační účinek: díky boji proti volným radikálům je HHCP nepochybně účinný proti předčasnému stárnutí buněk.

Zaujalo vás HHCP a chtěli byste ho zkusit? Kvalitní produkty můžete koupit prostřednictvím českého eshopu Kratomworld.cz.