Domů / PR / 3 způsoby, jak nejlépe zabalit zboží

3 způsoby, jak nejlépe zabalit zboží

Aby zboží k vašemu zákazníkovi dorazilo v pořádku, budete muset věnovat svůj čas a úsilí také jeho zabalení. V článku vám přinášíme tři tipy, které vám pomohou.

Každý dobrý obchodník chce, aby jeho zboží v pořádku dorazilo k zákazníkovi. To samé platí i v případě, že posíláte osobní balík. Pokud si ale nevíte rady s kvalitním zabalením, v následujících řádcích vám poradíme.

Základem je krabice

Zboží se ve většině případů balí do krabic. Sáhněte po tomto způsobu i vy. Je to nejspolehlivější a nejekonomičtější řešení. Dbejte ale na to, abyste pokaždé používali novou krabici. U použitých krabic totiž mohlo dojít k poškození při předchozí přepravě, což by mohlo způsobit zbytečné problémy. Jestliže provozujete eshop, nakupte si větší množství kartonových krabic. Za jejich nákup totiž výrazně ušetříte. Navíc budete mít jistotu, že je materiál pevný a bezpečný. Nemusíte se tedy bát žádného poškození při přepravě.

Nezapomínejte na fólii

Kvalitní zabalení zboží vyžaduje také dobrý spojovací materiál. Nejlepší jsou vázací pásky. Ty se totiž mohou pochlubit vysokou pevností. V některých případech také dokážou absorbovat nárazy, čímž ještě zvýšíte bezpečnost při přepravě. To, že tyto pásky seženete v celé řadě barevných kombinací, je už jen taková třešnička na dortu.

Při balení zboží nezapomeňte ani na fólii. Stretch fólie totiž zajistí, že bude zboží uvnitř ochráněno před povětrnostními podmínkami. Nabízí také dodatečnou ochranu proti poškození při manipulaci. Balík si k tomu všemu udrží stejný tvar po celou dobu přepravy.

Kdo vám podá pomocnou ruku?

Najdou se i takové případy, kdy se vám balení zboží přímo ve firmě příliš nevyplatí. V tuto chvíli je tedy nejlepší vsadit na externí společnost. Balení zboží Praha zajišťuje například Balino. Jedná se o společnost, která se zabalení a odesílání externích balíků věnuje už několik let. Mohou vám tedy nabídnout nejen příznivé ceny, ale také kvalitní práci podloženou zkušenostmi a dobrými referencemi.