Domů / PR / Autopotahy na míru pro oblíbence značky Škoda

Autopotahy na míru pro oblíbence značky Škoda

Pořídili jste si ojeté auto a rádi byste v něm vyměnili autopotahy? Nechejte se zlákat portfoliem e-shopu společnosti Vopi a dopřejte Vašemu novému vozu kvalitu číslo jedna.

Kvalitní autopotahy na míru 

Autopotahy jsou neoddělitelnou součástí interiéru každého motorového vozidla. Jsou jeho osobitou vizitkou. Řeknou o autu i jeho řidiči více, než by jeho majitel možná čekal. Autopotahy od Vopi můžete získat hned v několika provedeních. Vopi je předním specialistou na šití autopotahů na míru. V jeho portfoliu však najdete také univerzální autopotahy. Kvalitní autopotahy si může dopřát nejen sám řidič, ale také jeho spolujezdci. Velmi oblíbené jsou nejen klasické autopotahy, ale také masážní a vyhřívané autopotahy. Ty oceníte především v případě, že se potýkáte s pravidelnou bolestí zad při dlouhém sezení. Vyhřívané autopotahy naopak přijde vhod v chladných podzimních a zimních dnech. Při výběru autopotahů tak myslete také na nadcházejí roční období, také v létě se najdou chvíle, kdy budete přijde tato schopnost autopotahů vhod. Autopotahy na míru si můžete nechat vyhotovit z více než padesáti materiálů a barevných variant látek. S výběrem materiálu a dalších parametrů Vám pomůže speciální konfigurátor autopotahů na webovém portále www.vopi.cz/konf-autopotahy/autopotahy-volkswagen/.

Autopotahy značky Škoda

Autopotahy na míru můžete vybírat z nespočtu motivů, materiálů a barev. Každý z autopotahů Ford a mnoha dalších je pečlivě vyroben v České republice a splňuje nejpřísnější bezpečnostní kritéria. Autopotahy si zamilujete nejen kvůli jejich designu, ale také díky jejich kvalitním vlastnostem. Jedinečně totiž kopírují tvar sedadla. Drtivá většina autopotahů na míru je vyhotovena celá z látek. Autopotahy Škoda jsou podvrstveny molitanem nebo vatelínem a opatřeny mřížkou tak, aby poskytly co nejvíce pohodlí. Autopotahy na míru si zamilujete i kvůli jejich snadné údržbě.