Domů / PR / Zelenkova cukrárna je nekrásnější zastávkou v Praze

Zelenkova cukrárna je nekrásnější zastávkou v Praze

Říká se, že v Praze je blaze. Mohou za to památky, obchody nebo snad jiné atrakce? Ať už sem cestujete za rekreací, prací nebo jinými povinnostmi, nic nedokáže zlepšit den tak, jako když dostanete do žaludku něco lahodného. Dar chuti nám byl dán nejen proto, abychom rozeznali dobré a špatné jídlo, ale také proto, abychom mohli na jazyk dostat pochutiny, které nás dokáží katapultovat do sedmého nebe. V hlavním městě je mnoho míst, které vám poskytnou rozkoš ve formě dobrého jídla, ale nikde nenajdete takový arzenál zákusků a lahůdek jako v Zelenkově cukrárně.

Když už hřešit, tak s těmi nejlepšími zákusky

Jak se pozná opravdu kvalitní zákusek? Přeci tím, že není vyráběn z těch nejlevnějších ingrediencí, ale jen z kvalitních surovin.

Zelenkova cukrárna je tu už přes 10 let a u každého zákusku dbá na to, aby byla dodržena původní receptura a zvýraznila se nezaměnitelná chuť. Ať už jde o vejce, smetanu, mouku nebo další suroviny, na vše má cukrárna své kvalitní dodavatele. A jaký je cíl cukrárny? Přeci hýčkat zákazníky na vlnách slasti a poskytnout jim prostřednictvím zákusků intenzivní smyslový zážitek, aby proměnili byť jen krátkou chvíli na výjimečný moment a uvědomili si, jaký požitek může přinést zákusek vyrobený s láskou.

Co vám Zelenkova cukrárna nabídne?

Mnoho lidí hledá každý den výraz „cukrárna Praha“, ale už hledat nemusíte, v Zelenkově cukrárně naleznete vše, co si jen můžete přát. Naleznete zde dorty klasické, svatební i na zakázku. Každý den se tu připravuje široká škála zákusků, mezi kterými najdete indiánky, kokosky, laskonky, kremrole, větrníky, panacotu a mnoho dalšího. Nechybí ani sezónní dobroty, od mazanců až po vánočky.

V cukrárně se můžete zastavit i na výbornou domácí zmrzlinu. Dokonce i v hektickém dni je třeba si udělat pauzu a dopřát si pohodu u zákusku a skvělé kávy. Zelenkova cukrárna má v Praze hned 3 pobočky, které můžete navštívit, naleznete je na adresách Veronské náměstí 403, Nuselská 43 a Koněvova 1703. Cukrárna je tu pro vás otevřena každý den a navštívit ji můžete i online na webu Zelenkovacukrarna.cz.