Domů / Novinky / Bill Gates financuje vykácení stromů, aby zastavil „globální oteplování“

Bill Gates financuje vykácení stromů, aby zastavil „globální oteplování“

Aby se planeta neroztavila v louži přehřáté kaše, chce miliardář a eugenik Bill Gates pokácet všechny stromy a pohřbít je do země. Během příští dekády plánuje Kodama Systems, společnost, která nedávno obdržela počáteční finanční injekci ve výši 6,6 milionu dolarů z Gatesova programu „Breakthrough Energy“, vykácet nejméně 70 milionů akrů západních lesů, aby zabránila „změně klimatu“.

„Zakopávání stromů může snížit globální oteplování,“ tvrdí nyní někteří vědci – podívejte se na následující epizodu Crossroads with Joshua Philipp, kde se dozvíte více:

Zničení Země pro divoké „zelené“ snahy je pro Gatese a jemu podobné tah s vysokým ziskem.

Většina stromů, které mají být odstraněny, je v Kalifornii, kde je Kodama plánuje vysekat a po smrti pohřbít pod půdou, aby zabránila jejich „vychrlení“ zpět do atmosféry.

Uhlík je samozřejmě základem veškerého života na Zemi, ale Gates a další globalisté-industrialisté, kteří nenávidí uhlík, chtějí, aby byl pryč, aby mohli využívat celý svět pro svou osobní potřebu, jakmile všechny skutečné formy života zmizí a vše, co zbyde, bude transhumánní nebo syntetické.

Spoustu peněz lze vydělat také na převážně fiktivním trhu s uhlíkem, kde koordinátoři tohoto nového projektu kácení stromů doufají, že prodají uhlíkové kredity za účelem zisku. Poté, co zahrabali mrtvé stromy a další zbytky, známé jako biomasa, ve velkých, suchých, bezkyslíkových „hliněných sklepech“, Gates a kol. budou moci prodat spoustu uhlíkových kreditů a vydělat při tom velké jmění.

Možná si vzpomínáte, že nedávno byl „zelený“ kult především o stromech. Ve skutečnosti se připoutali řetězy ke stromům, které měly být odstraněny, aby postavili, řekněme, velkou výškovou budovu. Nyní jsou zelení proti stromům, protože stromy uvolňují kyslík a přijímají oxid uhličitý (CO2) pokaždé, když dýchají.

Ukázalo se, že stromy jsou dokonalým prvkem přírody „zachycujícím uhlík“, ale Gates z nich nemůže profitovat, pokud jim dovolí zůstat stát. Proto se právě teď laserově soustředí na kácení tolika stromů, kolik jen může uniknout, aby zisky z uhlíkových kreditů proudily na jeho bankovní účet.

„Modrovlasé komunistické transky se dobrovolně přihlásí ke zničení lesů, aby skoncovaly s nadvládou bílých a zachránily planetu,“ vtipkoval jeden z komentujících o tomto bizarním novém plánu.

Zdá se, že éra plná šílenství zdaleka neskončila..

Zdroje:
https://www.naturalnews.com/2023-09-05-bill-gates-bankrolling-destruction-trees-global-warming.html
https://www.infowars.com/posts/bill-gates-funds-scheme-to-chop-bury-trees-to-fight-climate-change/

Obrázek: Pixabay.com