Domů / PR / Potisk triček? Firemní a absolventský design

Potisk triček? Firemní a absolventský design

Potisk triček, který vydrží, nesepere se ani nesedře? Tričko, které vytáhnete i po dvaceti letech na slučák nebo po pěti při výročí firmy? Přesně takové si můžete nechat potisknout u Fanswear. Nevěříte? Čtěte dál a přesvědčte se sami.

Potisk textilu? Jedině potisk triček

Tričko je takový univerzální kus oděvu, který sedí vlastně každému a především, nosí ho všichni. Tričkem nikdy nic nezkazíte. Promyslete to, najděte ideální design a pusťte se do objednávky. Každé tričko může být originál.

Fanswear nabízí potisk triček pro firmy i absolventy základních a středních škol. Tiskneme technikou sítotisku a to již od 20 ks a do velikosti motivu až A3. A kdybyste se přece jen rozhodli pro jiný kousek oděvu, zkuste potisk mikin. Ten také letí. Nebo výrobu merche na míru.

Design a potisk triček na míru

Každý design, který opouští naše počítače a následně i výrobní halu, je originál, který neuvidíte nikde jinde. Kromě klasického potisku jako jsou nejrůznější loga a drobné nápisy zvládneme také celoplošný potisk triček, třeba pro absolventy nebo deváťáky. Doneste si vlastní nápad nebo nám napište a společně něco vytvoříme.

Materiál na jedničku a potisk textilu

Design už máme. Jak je to s materiálem? Pro potisk triček používáme trička z té nejkvalitnější bavlny, zpravidla 100% bavlnu o gramáži 190 g. Trička se příjemně nosí, nevytahají se, neseperou a především jsou kvalitně ušita, takže se švy “nepřetáčí” po prvním vyprání a podobně.

Buďte kreativní a překvapte své zaměstnance

U absolventů je to jasné. Tam se musí shodnout celá třída. Ale co se zaměstnanců týče, ty můžete překvapit. Udělejte jim firemní trička k výročí firmy nebo jejich vlastnímu působení ve firmě. Nechte na trička natisknout interní vtip, který se mezi zaměstnanci rozšířil, vtip z oboru, ve kterém podnikáte nebo třeba motiv spojený s významným projektem, který se vám povedlo realizovat. Fantazii se meze nekladou.

Kromě potisku triček vám nabízíme také vyšívání na textil, které je stále v módě. Napište nám a společně najdeme cestu pro vaše nápady.