Domů / PR / Břevnovský klášter v Praze obsadili filmaři. Točila se nejedna reklamní upoutávka na WINE FOOD PICNIC FESTIVAL.

Břevnovský klášter v Praze obsadili filmaři. Točila se nejedna reklamní upoutávka na WINE FOOD PICNIC FESTIVAL.

Tento víkend to v Břevnovském klášteře v Praze pěkně žilo. Proháněl se tady filmařský štáb, který točil reklamní upoutávky na Wine Food Picnic Festival, který je ojedinělý v celé České republice.

Festival je zaměřený na picnic pro celou rodinu na poznání neobjevených novinek z italské gastronomie.
Jak říká sama majitelka A.C.T.I.V. s.r.o. Veronika Truhlářová – naučíme Vás jak degustovat víno a jak víno můžete skloubit s jakýmkoliv druhem pochutin, které si doma připravíte.

Klášter foto 2
Festival sám o sobě nebude zaměřený jen na vynikající italské pochutiny a výtečná vína, svoji si přijdou i fanoušci na luxusní vozidla, které nabídla k dispozici ředitelka firmy Dream Cars – Petra Neumanová k vidění bude nejedno hezké vozidlo se kterým se můžete vyfotit a podívat se na interiér včetně motoru. Dále se můžete těšit na soutěže pro malé i velké. Vařit Vám budou špičkový italští kuchaři a Vy s nimi – naučí Vás vše potřebné.

Somelierka Veronika Truhlářová
Somelierka Veronika Truhlářová

Na své si přijdou i milovníci divadelního představení. Těšit se můžete i na známe herce a zpěváky. A samozřejmě si zde můžete nakoupit i výborná italská vína a pochutiny, které v obchodech jen tak neseženete a vše v bio kvalitě. Celým víkendem bude provázet moderátor Jan Vobora.

WINE FOOD PICNIC FESTIVAL se bude konat 23. a 24. září v Břevnovském klášteře na Praze 6