Domů / PR / Ušetřete ve firmě díky flexibilnímu využití autopůjčovny

Ušetřete ve firmě díky flexibilnímu využití autopůjčovny

Auto v podnikání je poměrně užitečná záležitost. Česká legislativa si to myslí také. Takže abyste se nevozili jen tak nadarmo, trvá na tom, že za své vozidlo zaplatíte jednu ze série daní – tu silniční. Takže se pro vás vlastní automobil může stát náhle spíše nadměrnou finanční zátěží, a to zejména v případě, že navíc zakoupíte starší vůz, který bude opravy potřebovat mnohem pravděpodobněji než ten nový.

Zejména pro menší firmy tak může vlastní automobil představovat řešení neefektivní. Ale i pokud máte stabilní vozový park, který aktivně využíváte, říkáte si občas, že by se vám další pomocník na čtyřech kolech hodil. Jenomže kupovat nové auto pokaždé, když ho potřebujete? To byste asi museli změnit obor a přijít zároveň na nějaké velmi výnosné odvětví. A pak byste mohli zaměření svého podnikání definitivně přesunout do jiných sfér a otevřít si autobazar, protože co byste s těmi všemi plechovými fešáky asi tak dělali.

2

Půjčování aut pro firmy

Naštěstí je tu ještě jiná cesta, jak se motorizovat i bez podobných nepříjemností. Jaká? Stačí si automobil půjčit. A ani z hlediska ekonomického nezůstanete s takovýmto řešením ošizeni: Také půjčený vůz si můžete dát do daňových výdajů. Pak budou za daňový výdaj, dovolme si citovat přesnou definici, považovány zcela konkrétně: náhrady za spotřebované hmoty a také náklady na drobné opravy a údržbu vypůjčeného auta.

Co nabízí Dobrá autopůjčovna?

Už jsme si odpověděli na otázku, proč si vozidlo půjčit, teď přichází na scénu další téma: A kde? Zveme vás do naší brněnské autopůjčovny. Máte to k nám příliš daleko? Zavolejte nebo e-mailem dejte vědět, že stojíte o naše služby. A vůz přijede za vámi.

Co vám z nabídky můžeme doporučit? Pro firemní účely bychom navrhovali půjčení dodávky. Jsme schopni ji zařídit i na jednorázovou „akci” – můžete ji mít už od hodiny. Spolehlivě odveze i opravdu objemné zboží, oblíbená je také pro účely stěhování. Víme, že pokud si potřebujete něco zařídit, tak zpravidla neméně nutně zrovna teď musíte být v práci. Takže auto nám můžete podle individuální domluvy vrátit i mimo oficiální pracovní dobu.

Našeho řidiče bychom rovněž prosili vrátit včas, toho vám totiž s našim Citroënem můžeme poskytnout též.

2b

Poskytujeme nejvýhodnější půjčení automobilu v Brně a okolí (přečtete si o dalších službách v Brně). Jak jsme to dokázali? Jednoduše se soustředíme výlučně na svou práci, kterou děláme spolehlivě. Ta potom mluví za nás – i bez zbytečně drahé marketingové prezentace. A naučili jsme se také hledat provozní úspory, máme-li auta, potřebujeme k nim též servis, takže jsme si pořídili vlastní, což znamená, že jsme dokázali znatelně snížit náklady na položku nezbytné pravidelné údržby i oprav. Vetkli jsme si svou filosofii i do názvu. Nesnažíme se být flexibilní, proaktivní, dynamičtí a kdo ví jací ještě. Chceme být prostě dobří.