Domů / PR / Buďte ve svém domě pánem i v době své nepřítomnosti

Buďte ve svém domě pánem i v době své nepřítomnosti

Snad každý by chtěl mít svůj dům kompletně pod ochranou a usínat s klidným vědomím, že je vaše rodina i váš majetek v bezpečí. Množící se krádeže a narůstající kriminalita však takový pocit jen tak nedopřejí a z toho důvodu je vhodné investovat do vlastní bezpečnosti.

Nejvíce ohrožené jsou pochopitelně rodinné domy, které má v hledáčku leckdy i několik zlodějů. Někteří si brousí zuby na vaše cennosti v interiéru, někteří by rádi ukradli i vaše venkovní věci. Jestliže nechcete nic nechat náhodě, věřte, že investice do bezpečnosti je jen minimálním výdajem, kterého litovat nebudete.

Jaký prvek ochrany zvolit?

bunaty krabice 3(2)Dlouhou dobu byly populární zejména alarmy, hlídací psi a také kamery. Dnes už se často minou účinku a masivně je nahrazují fotopasti, zejména fotopasti BUNATY. Jedná se o zařízení, které je dokonale nenápadné a zatímco se u vás může pohybovat zloděj, fotopast ho detailně nafotí nebo natočí. Výsledný záznam uloží na paměťovou kartu a může vám ho dokonce okamžitě zaslat na telefon, takže budete vědět, že se vám po pozemku pohybuje cizí osoba. Fotopasti na sebe neupoutávají žádnou pozornost, protože jsou účinně maskované, jsou umístěné v pouzdře, které je chrání před nepřízní počasí a ony díky tomu mohu fungovat 365 dní v roce.

Výhody fotopastí

bunaty-full-hd-8gb-karta-sada-bateriiFotopasti jsou malé, odolné a dokonale spolehlivé. Je s nimi 100% jistota, že jim nic neunikne. Pracují i ve večerních hodinách a vždy pořizují snímky ve vysokém rozlišení. Dokáží detekovat a vyfotit nejen lidi, ale i zvířata, proto se rovněž používají pro monitorování divokých zvířat v lese. Fotopast BUNATY se řadí mezi světově nejlepší značky, podobně jako ACORN a BROWNING. Jejich instalaci a nastavení zvládnou i nezkušení lidé, fotopast nabídne snadné zacházení a již po prvním měsíci budete vědět, že vaše investice nebyla marná, stačí si prohlédnout, co všechno zaznamenala.