Domů / PR / Chcete obdarovat kamarádku originálním a vkusným dárkem?

Chcete obdarovat kamarádku originálním a vkusným dárkem?

Blíží se narozeniny vaší kamarádky nebo dokonce přítelkyně a vy stále nevíte, jakým dárkem ji potěšit? Kosmetikou a oblečením ji příliš neuchvátíte a s praktickým dárkem byste dostatečně nedali svou náklonnost k obdarované. Další možností jsou různé dárkové poukazy a wouchery, jenže ty se mnoha lidem mohou zdát neosobní. Různé zážitky jsou také skvělou alternativou, ovšem toužíte darovat něco hmatatelného, co bude ráda nosit s příjemnou a veselou vzpomínkou na vás. Pokud je milovnicí veselých a unikátních náušnic, vybírejte dárek na webových stránkách piw.cz.

Neotřelé náušnice

Náušnice z chirurgické oceli mají oproti jiným materiálům mnoho velkých výhod. Kvalitní chirurgická ocel je vhodná i pro alergiky, kteří jinak nemohou ani stříbro nebo zlato. Unikátní materiál je ve výrobě šperků celkem mladý, ovšem oblibu mezi milovníky šperků si získal raketovou rychlostí. Nejen pro jeho protialergické vlastnosti, ale zejména pro nízkou cenu. V dnešní době je již běžné vidět i malé holky s náušnicemi z chirurgické oceli.

Velký výběr motivů

Typů náušnic z chirurgické oceli existuje velké množství, ovšem pokud toužíte kamarádku nebo dokonce sebe obdarovat nápaditými náušnicemi, vsaďte na kvalitu a originálnost náušnic společnosti PIW. Náušnice se symboly jsou natolik rozmanité a vtipné, že mohou lehce vyjadřovat osobnost jejich majitelky a v tom tkví jejich originalita.

Je vaše kamarádka hudebně nadaná? Udělejte ji radost náušnicemi ve tvaru houslového klíče nebo not. Je fanouškem Harryho Pottera? Náušnice ve tvaru blesku, který připomíná Harryho jizvu, ji jistě potěší. Neustále se směje a vysmátí „smajlíci“ nechybí ani v jejích textových zprávách? Náušnice ve tvaru smajlíka jistě pobaví nejen ji, ale celé okolí. Výběr náušnic na webových stránkách piw.cz je mnohem pestřejší a každým dnem se neustále rozšiřuje. Věřte, že po zhlédnutí nabídky náušnic z chirurgické oceli, nebudete vědět, které vybrat.