Domů / PR / Chybí vám peníze?

Chybí vám peníze?

Dostali jste se do tíživé finanční situace a potřebujete rychle peníze? Stala se vám životní „katastrofa“ a sháníte vyšší finanční obnos? Způsobů, jak peníze získat (půjčky, rychloúvěry, požádat o pomoc rodinu nebo přítele), existuje mnoho, ovšem žádný vám nevyhovuje? Pokud vlastníte hodinky luxusní značky, mohou se stát zdrojem peněz, aniž byste o hodinky přišli. Možnost využití zastavárny mnoho lidí odmítá pro jejich špatnou pověst. To se však netýká společnosti DoZastavy.cz, kterou rozhodně nenajdete zastrčenou v uličce s pochybnými zákazníky. Právě naopak.

Diskrétnost a profesionalita především

Při jednání se společností DoZastavy.cz se dočkáte lidského, profesionálního a především diskrétního přístupu. Zástava nebo výkup hodinek Rolex, Breitling, Hublot, Omega, IWC, Zenith, Audemars Piguet a dalších známých značek probíhá rychle a vy můžete mít své peníze během pouhých 15 minut.

V útulné a moderní kanceláři s vámi pracovník projedná veškeré podmínky prodeje nebo zástavy. Pokud se rozhodnete pro zástavu, jsou vaše hodinky po celý měsíc bezpečně ukryté v trezoru. Jednání pouliční zastavárny zde opravdu nečekejte. Zástavní smlouva se zpravidla uzavírá na jeden měsíc, ale po dohodě ji můžete ještě prodloužit. Zastavit nebo prodat můžete luxusní pánské i dámské hodinky.

Pokud hodláte využít služeb společnosti DoZastavy.cz, domluvte si schůzku předem, vyhnete se zbytečnému čekání a pracovníci si mohou připravit připadnou dokumentaci.

Výkup a prodej luxusních hodinek

Kromě toho, že můžete využít výkup hodinek Rolex a jiných značek, se můžete ve společnosti rozhlédnout po jiných hodinkách určených k prodeji. Na webových stránkách zastavahodinek.cz objevíte nejen nabídku luxusních hodinek pro dámy i pány určených k prodeji, ale také veškeré podmínky k zástavě nebo výkupu vašich hodinek.