Domů / PR / Chcete prodat vůz? Můžete to udělat výhodně a bez starostí

Chcete prodat vůz? Můžete to udělat výhodně a bez starostí

Snad každý musí občas čelit otázce, kde prodat svůj vůz. Pokud máte nadytečný vůz, kterého se chcete zbavit, nejspíše jste pomysleli na autobazar nebo kovošrot. To ovšem není dobrá cesta. V obou případech vás čeká mnoho administrativy a málo peněz, na které si navíc budete muset čekat. Je možné prodat vůz do 24 hodin, výhodně a bez papírování? Ano, tuto možnost nabízí firma Zahotove.cz.

Praktiky mnoha autobazarů jsou veřejně vemi dobře známé a tak vznikla společnost, zaměřující se na výkup ojetých aut, která se rozhodla, že všem tuzemským řidičům umožní dosáhnout férových podmínek. Pokud máte jakýkoliv vůz a v jakémkoliv stavu, společnost ho od vás odkoupí. Vaše auto může být pojízdné i nepojízdný vrak, dokonce může jít i o užitkový vůz nebo stroj.

Objevte výhody Zahotove.cz

Společnost si pro váš vůz přijede do 24 hodin po celé České republice. Je tedy jedno jestli hledáte výkup vozů v praze nebo jestli chcete prodat vůz v Brně. Vše probíhá tak, že firmu Zahotove.cz kontaktujete a ona vám sdělí hrubou výkupní cenu za vůz předem. Následně si váš vůz do 24 hodin odveze. Nemusíte tedy nikam jezdit, odvoz vašeho vozu je zcela zdarma a je jedno, odkud jste. Pracovník na místě vůz prohlédne a sdělí čistou cenu. Výkupní cena závisí na více faktorech, na použitelnosti náhradních dílů, stavu vozu i aktuální výkupní ceně železa. Na místě s vámi také sepíše kupní smlouvu a peníze dostanete v hotovosti na ruku. Nečeká na vás žádné zbytečné čekání a už vůbec ne žádné papírování. Celý proces si užijete, zatímco jinde by z toho byla nepříjemná záležitost plná stresu, díky Zahotove.cz je prodej každého vozu velmi snadný a jednoduchý. Zapomeňte na autobazary, kde by vás jen ošidili a raději zvolte společnost, u které je klient na prvním místě.