Domů / PR / Co je zapotřebí pro potisk materiálů?

Co je zapotřebí pro potisk materiálů?

Líbí se vám, když máte hrnek s logem firmy nebo tričko s libovolným potiskem? Abyste mohli zajišťovat potisk materiálů, potřebujete k tomu správnou technologii, která potisk zajistí. Potisknout lze téměř jakékoliv předměty, od textilu až po kancelářské potřeby. Níže si představíme, bez čeho se neobejdete.

Potisk předmětů

Pokud budete chtít potisknout flash disk, propisku, hrnek, talíř, puzzle, pouzdra mobilních telefonů nebo třeba přívěsky, doporučujeme pořídit multifunkční lis pro sublimační potisk. Tepelný 3D lis VACUUM lis pro sublimační potisk je velmi pokročilé zařízení, které funguje tak, že vytváří vakuum, které přitiskne přes tepelně odolný silikon předmět k potisku k jeho předloze, kterou ho chceme potisknout. V zařízení se nachází dvě topné desky s možností volby práce. Výhodou je, že lis může provést několik potisků na předmětech o různém tvaru ve stejný čas. Pokud chcete zajišťovat potisk, bez tohoto stroje se neobejdete, práce s ním je snadná a vždy zajistí skvělý výsledek.

Řezací plotry

Obyčejná tiskárna je v mnoha ohledech nedostačující, pokud potřebujeme vytvořit komplikované a velké výtisky. Pro takové účely jsou nejlepší řezací plotry. V polygrafickém průmyslu jsou řezací plotry nezbytnou výbavou. Nejlepším místem pro jejich pořízení je specializovaný eshop Termolisy.cz. Nabízí se vám jak klasické řezací plotry, tak i kreslící plotry a řezací a kreslící plotry. Ať už jsou vaše projekty jakkoliv složité, plotry si s nimi hravě poradí, umí dělat i komplikované výřezy. V eshopu najdete širokou škálu vysoce kvalitních plotrů v různých cenových kategoriích. Najdete zde také řezací nože do plotru.

Nabídka eshopu je široká, kromě zmíněného sortimentu nabízí také tiskárny, termolisy, spotřební materiál a mnoho dalšího. Produkty se vyznačují vysokou kvalitou a pokud byste si s výběrem nevěděli rady, můžete se na eshop obrátit a rádi vám zde poradí.