Domů / PR / Creatico – kreativní přístup pro originální web

Creatico – kreativní přístup pro originální web

Přáli jste si někdy udělat opravdu dobrý dojem na návštěvníka vašich stránek? Je to těžké, webové stránky má již kde kdo a zaujmout je často složitější, než kdy dříve. Proto je zapotřebí boj nevzdávat a obrátit se na profesionály, kteří vytvoří takové webové stránky, které budou návštěvníky doslova přitahovat.

Creatico je tým profesionálů, pro které je vytvoření webu projektem za cílem stvořit úspěšný portál, který se stane potěšením pro každého uživatele. Každý webdesigner disponuje bohatou praxí, znalostmi a nápady, které dokáží vytvořit stránky, které vám doslova seberou dech.

big_screen1

Weby se tvoří od prvotního návrhu až po kompletní dokončení a předání klientovi. Stvoří se wireframe, user interface, navrhne se design i kompletní funkce webu. Vše ruku v ruce s požadavky klienta. Každý má v dnešní době právo na moderní web s moderními funkcemi a jelikož jsou k dispozici profesionální týmy jako Creatico, může si takový web dovolit každý, i vy. Pokud o webu zatím jen přemýšlíte, budou vám poskytnuty všechny potřebné informace a sami zjistíte, že zkušený dizajnér postará, aby pro vás bylo vytvoření jen sdělením nápadu a veškerou práci odvedl tým, který můžete korigovat od začátku až do konce.

big_screen3

Od int. obchodů až po firemní weby

Na profesionální úrovni vám může být dostupný internetový obchod, který bude pro uživatele stejně lákavý jako procházení luxusního kamenného obchodu s jejich oblíbeným zbožím. Kromě obchodů si můžete nechat vytvořit jakékoliv jiné stránky, od magazínu až třeba po osobní portfolio, kde budete svým klientům nabízet své služby. Samozřejmostí bude i to, že bude web responzivní pro mobilní telefony. Tvorba webů zahrnuje dále i aplikace nebo kódování, bez kterého se žádný profesionální tým neobejde. Profesionální design, branding, firemní identita, internetový marketing i tvorba aplikací, to všechno jsou domény týmu, který vám i vašim uživatelům zajistí plnou spokojenost a profesionálně odvedenou práci.