Domů / Novinky / Sex turistika aneb kam v létě vyrazit na dovolenou

Sex turistika aneb kam v létě vyrazit na dovolenou

Jste muž? A jste znuděn klasickou nabídkou turistických kanceláří, které zvou stále na ty samé památky? Tak právě pro vás je dnešní článek o sex turistice. Ta nejenže vás dovede na exotická místa a dopřeje vám nekonečno slasti, ale navíc si sebou odvezete i něco domů. V lepším případě to budou krásné vzpomínky. V tom horším pohlavní nemoc. Vzhůru do pozemských rájů mužského chtíče.

Za rozkvět prostituce může válka

Thajsko je zemí netušených možností. Zároveň patří mezi nejoblíbenější a nejvyhledávanější destinaci sexuálních turistů. Prostituci se tu již daří po tisíce let. Obrovský rozkvět zaznamenala během vietnamské války. V poslední době prostituci fandí i turistický boom, který je velký obzvláště v posledních letech.

Na prostitutky v Thajsku narazíte na každém rohu. Tomuhle řemeslu se totiž věnuje přes tři miliony žen a přestože je tento způsob obživy zakázaný, toleruje se. Russian-Mafia-Taking-Over-Prostitution-in-Thailand-Image-3

Chudoba napomáhá prostituci

Další země, která si libuje v prostituci ač to na první pohled nemusí tak vypadat, je Ukrajina. Obecně se tvrdí, že za rozkvět nejstaršího řemesla, může bezvízový vstup do země, který byl povolen v roce 2005. Díky této možnosti, začali Ukrajinu navštěvovat sexuchtivý muži z Evropské unie.

Hlavním důvodem proč se tu sex turistice tak daří, je chudoba. Díky této brigádě, si ženy a dívky mohou znatelně zlepšit svojí finanční situaci. Není tedy divu, že přes dva tisíce žen této příležitosti využívá. Podle neoficiálních zdrojů je jich však mnohem více.

Kuba nabízí all inclusive

Kubánská prostituce kvete jedna radost. Své o tom ví i ministerstvo zahraničí, které o všem hovoří na svých stránkách. Přestože se vláda snaží zastavit této nelegální činnosti moc se jí to nedaří. Zdejší ženy v lidové hantýrce „Chicas“ kromě klasických služeb v podobě sexu nabízejí i doprovod po celou dobu pobytu. Tento způsob obživy je mnohdy jedinou možností, jak se dostat k luxusnímu zboží, které je na Kubě těžko dostupné.