Domů / PR / Dejte fotky z dovolené do fotoknihy!

Dejte fotky z dovolené do fotoknihy!

Chytrý telefon má fakt už asi každý. A všichni v nich máme fotky z prázdnin. Nenechávejte je tam, vyrobte si z nich fotoknihu!

Víte, že má HappyFoto od letoška aplikaci, ve které zvládne výrobu fotoknih i malé dítě? Co potřebujete k tomu, abyste takovou fotoknihu nebo navrhli a vytvořili? Právě že jen ty fotky v mobilu (či počítači) a internet.

Fotokniha může vypadat stejně dobře jako jiné knihy z knihkupectví. Proč? Protože do nich můžete vkládat fotky i texty, a tak bude výsledek vaší práce vypadat, jako byste ho vydali v renomovaném vydavatelství. Maminky a babičky budou nad takovou knížkou slzet dojetím.

A proč byste si měli fotoknihu objednat právě u HappyFota? Protože jen tam ji nemusíte udělat celou naráz. Můžete si ji rozpracovat například v telefonu, potom si ji zdarma odložit do úložiště, a až přijde správný okamžik nebo až vám ji doma prostě schválí, dokončíte ji a objednáte třeba z počítače. Aplikace navíc funguje na všech zařízeních, a dokonce jí nezáleží ani na značce, ani na systému.

Nezapomeňte pak aplikaci ohodnotit.