Domů / PR / Designové hodinky nemusí stát jmění, Timegent přináší změnu

Designové hodinky nemusí stát jmění, Timegent přináší změnu

Krásné designové hodinky ve výlohách lákají ke koupi, ale většinu lidí odradí vysoké ceny, které si jen málokdo může dovolit. S velkou změnou přišel obchod Timegent.cz, který ve své nabídce prodává skutečně skvostné hodinky za příjemné ceny, se kterými si moderními hodinkami může ozdobit zápěstí každý.

Obchod Timegent má bohaté zkušenosti ze zahraničních trhů, který nyní využívá při prodeji moderních automatických hodinek. Ty se od tradičního pojetí náramkových hodinek liší zejména tím, že jejich hodinový strojek je vidět. Nejenže tak můžete na hodinkách sledovat aktuální čas, ale navíc se dívat do samotného srdce hodinek a pozorovat chod strojku. Druhým charakteristickým rysem hodinek Timegent je jejich automatický chod, nezávislý na denním natahování nebo na baterii, kterou je v současnosti poháněno nejvíce hodinek.

Nabídka Timegentu

Pestrý sortiment obsahuje jak pánské, tak dámské hodinky. Charakteristickým znakem všech hodinek Timegent je elegance, precizní provedení a vzhledem k luxusnímu vzhledu možná překvapivě nízká cena. Za přijatelné peníze si tak můžete pořídit luxusní hodinky, které nemusíte natahovat, ani u nich vyměňovat baterii.

Pánské hodinky

Elegance, luxus, preciznost, modernost. To jsou základní atributy, které požadují od náramkových hodinek muži všech věkových kategorií i společenského zařazení. Moderními automatickými hodinkami jsou například hodinky BOLT, které mají viditelný hodinový strojek a celozlaté tělo vyrobené z kvalitní nerezové oceli. Velkou výhodou je sklíčko odolné proti poškrábání. Dalším tipem pod vánoční stromek nebo k jiné příležitosti jsou automatické hodinky VISCOUNT. Vyznačují se jednoduchou rafinovaností a elegancí. Strojek není nijak zakryt, takže se majitel může kochat dokonalostí a krásou automatického mechanismu.

Dámské hodinky

Ženy všech věkových kategorií si potrpí na luxus a eleganci. Tento požadavek splňují moderní automatické hodinky značek GIULA nebo ROME. Dámy u těchto hodinek ocení zejména automatický chod, takže se nemusí starat o natahování či výměnu baterie. Tyto stylové hodinky jsou nejen nezbytným předmětem každodenní potřeby, ale i jedinečným šperkem, který každou ženu zdobí ve společnosti i v zaměstnání.