Domů / PR / Dezinfekce jako nezbytné vybavení dnešní doby aneb 3 tipy na ekologickou dezinfekci na doma i na cesty

Dezinfekce jako nezbytné vybavení dnešní doby aneb 3 tipy na ekologickou dezinfekci na doma i na cesty

Od roku 2020 nás trápí koronavirus, a proto jsme se naučili pravidelně používat dezinfekci za každé situace. Přinášíme Vám 3 tipy na ekologickou dezinfekci na doma i na cesty.

Dezinfekční gel do kabelky

Tento desinfekční gel na ruce o objemu 100ml nesmí chybět v žádné kabelce. Vysoce kvalitní hydroalkoholový desinfekční gel vyrobený ve Francii obsahuje 9 účinných látek. Stačí trochu nanést na ruce a řádně rozetřít i mezi prsty. Lahvička s gelem je malá a skladná, můžete ji vzít kamkoliv s sebou a mít tak desinfekci stále při ruce.

Dezinfekční ubrousky na cesty

Skvělým čistícím pomocníkem na cesty jsou také dezinfekční ubrousky ASEPTIL – 100. Pomohou vám, když zrovna nebudete mít po ruce vodu s mýdlem a zašpiníte se. Ubrousky jsou nízkoalkoholové a jsou vyrobeny ze speciální buničiny, která se při použití netrhá. Díky speciálnímu uzávěru ubrousky nevysychají.

Dezinfekční mýdlo

Dezinfekční mýdlo DERMANIOS CHLORHEXIDINE je praktickým pomocníkem v domácnosti. Nejen, že toto mýdlo využijete pro hygienické mytí rukou, ale můžete ho použít i na celé tělo. Toto dezinfekční mýdlo má neutrální hodnotu PH a v dnešní době je nezbytnou součástí každé domácnosti či kanceláře.

Dovozcem a prodejcem zmíněných užitečných dezinfekčních prostředků je firma KRÁSNÝ – zdravotnická technika s.r.o. Tato společnost je specialista na dezinfekce a dezinfekční prostředky již více než 20 let.