Domů / PR / Drony nahrazují ohňostroje, mají mnoho výhod

Drony nahrazují ohňostroje, mají mnoho výhod

I když stále některá města na Silvestra pořádají silvestrovské ohňostroje, může to být poslední taková událost. Milujeme svištění, rány a rakety, které rozsvěcují oblohu, ale rostoucí používání dronů pro světelné show by mohlo učinit skutečnou pyrotechniku minulostí a existuje také několik zjevných výhod.

Žádná hrozba pro zvířata a zhoršení emisí

Není žádným tajemstvím, že klasické ohňostroje způsobují utrpení mnoha zvířatům. Při záblescích a ohlušujících ranách zvířata trpí a mnohdy si nesou následky. Drone show není pro domácí mazlíčky nijak škodlivá, tím však její výhody ani zdaleka nekončí.

Drony také nabízejí další výhody: Neprodukují žádné emise, jsou opakovaně použitelné, nevykazují žádný odpad ani žádné úlomky nebo něco podobného. Takže v tomto smyslu jsou velmi dobrou a udržitelnou možností.

Co přesně je světelná dronová show?

Světelné show dronů provádějí osvětlené, synchronizované a choreografické skupiny dronů, které se uspořádávají do různých vzdušných formací. Téměř jakýkoli obrázek lze na obloze vytvořit pomocí počítačového programu, který přemění grafiku na letové příkazy a sdělí je dronům.

Obrazce, loga, postavy nebo dokonce celé příběhy se mohou odehrávat nad hlavami hostů.

Proces vytvoření show je má svá pravidla. Nejprve návrhářský tým MAGIC DRONES s.r.o. vytvoří scénář a jeho časovou osu, která zobrazuje požadované obrázky a efekty. Tyto vzhledy jsou poté animovány ve specializovaném softwaru, který je převádí do synchronizovaných letových drah pro každý dron, a obvykle je vytvořen originální soundtrack, který show doprovází.

Navštivte web magicdrones.cz a zajistěte na příští slavnost nebo oslavu všem vašim hostům a účastníkům nezapomenutelný zážitek v podobě drone light show.