Domů / PR / Fantastické reklamní předměty za výhodné ceny

Fantastické reklamní předměty za výhodné ceny

Účelem reklamních předmětů je zvýšení povědomí o určité značce či firmě u široké veřejnosti. Zároveň mohou reklamní předměty sloužit jako odměna pro zaměstnance nebo dárky pro zákazníky či obchodní partnery a hosty firmy.

Reklamní předměty mohou být používány i k přímému prodeji. Pokud slouží jako odměna či dárek pro zaměstnance, může to být příležitost, jak posílit jejich sounáležitost se zaměstnavatelem, což je užitečná součást firemní kultury.

Objednání

Chcete-li pomocí reklamních předmětů vidět i ve tmě, zadejte si jejich výrobu u firmy PROPAQ, která se zabývá výrobou a potiskem reklamních předmětů a dodává je po celém území republiky. Pro firmy je to výborná příležitost, jak získat reklamní a propagační předměty přesně na míru, aby odpovídaly jejich konkrétním potřebám. Výhodou jsou i přijatelné ceny a možnost získání množstevních či jiných slev.

Zájemci mají možnost vybírat si ve firemním katalogu, který obsahuje tisíce položek. Každý si může vybrat ideální variantu, případně si nechat od pracovníků Propaqu poradit nebo se dohodnout do modifikaci, která plně uspokojí jeho požadavek.

561279_335677733186374_1816078332_n

Uplatnění

K výhodám reklamních předmětů patří jejich široké uplatnění. Kromě propagace u zákazníků se mohou stát součástí věrnostního programu pro zaměstnance. Pro přímou propagaci jsou vhodné především atraktivní předměty, nebo sezónní sortiment v podobě nafukovacích balónků, létajících talířů apd. Při nepřímé marketingu se připomíná existence značky a zvyšuje se zákazníkům zájem při nákupu zboží.

Další uplatnění:

  • přímý prodej ve formě upomínkových předmětů v informačních centrech, na koncertech, festivalech a jiných příležitostech
  • dress code pro zaměstnance v podobě obleků na míru, triček, košil nebo bund, které posilují zaměstnancův vztah k firmě a sžití se značkou
  • reklamou je také logo firmy na nádobí či sáčku s cukrem v kavárně či ve vlastní provozovně, čímž pozvednete úroveň poskytovaných služeb.