Domů / PR / Filmy, které vás chytnou za srdce

Filmy, které vás chytnou za srdce

Alespoň jednou za čas člověk potřebuje vypnout, přestat přemýšlet o svých problémech a řešit něco jiného. To se skvěle daří, pokud máte k dispozici televizi a DVD přehrávač, který vám kdykoli přehraje zvolený film.

Existuje široká paleta filmů, ze kterých můžete vybírat vhodný žánr právě pro vás. Obecně velmi oblíbené pro všechny diváky jsou filmy natočené podle skutečného příběhu. Vzpomeňme třeba nový film režiséra Johna Lee Hancocka Zakladatel.

Splněný americký sen

Film Zakladatel pojednává o vzniku největšího řetězce rychlého občerstvení na světě. Ano, samozřejmě se jedná o McDonalds. Víte. jak vůbec toto impérium vzniklo? Zajímá vás jeho příběh? Bratři McDonaldové založili svou restauraci McDonalds, kde prodávají rychlé občerstvení, smažené hranolky a hamburgery. Když rozšíří sortiment o mléčné koktejly, je po nich velká poptávka, a tak potřebují bratři další mixery na koktejly. Objednají je u Raye Kroce. Pro toho je šest mixerů velká zakázka, a rozhodne se ji proto vyřídit osobně.

Bratři McDonaldové jsou dobrosrdeční a zasvětí Raye do své koncepce. Ten v jejich nápadu vidí velký potenciál a rozhodne se proto s nimi začít spolupracovat. Postupně do podniku dosazuje svoje lidi a rozšiřuje nejen nabídku, ale také počet restaurací a expanduje do dalších a dalších zemí, ačkoli bratři McDonaldové takové ambice zdaleka nemají a s podobným konceptem ani nesouhlasí. Ray je však ve svém živlu, plánuje, zařizuje, zlepšuje, až se z něj stane milionář a sám sebe začne nazývat zakladatelem sítě rychlého občerstvení McDonalds.

Je zcela na vás, zda posoudíte jeho snahy jako splnění amerického snu či jej odsoudíte za to, jak úspěchu dosáhl. Příběh vzniku řetězce s obřím „M“ ve znaku je poutavý, zajímavý a také napínavý. Neváhejte a pořiďte si film Zakladatel již nyní na DVD nebo Blu-ray. K dispozici je vám v internetovém obchodu FilmnaDVD.cz.