Domů / PR / Hertz Lease: operativní Leasing

Hertz Lease: operativní Leasing

Pokud jste majitelem vozu, jistě víte, že se jedná o poměrně nákladnou záležitosti, zejména pokud je váš vůz již staršího data výroby a vyžaduje časté investice, co se údržby provozuschopného stavu týče. Pokud máte již dost neustálého investování vašich financí do vozu, který stejně jen ztrácí na hodnotě, mohli byste vyzkoušet operativní leasing.

O co se vlastně jedná

Operativní leasing je v podstatě dlouhodobý pronájem vozidla, kde vám nehrozí žádná rizika spojená s jeho provozem a financováním. Asi tou nejatraktivnější službou zde, je neustálá obměna vašeho vozového parku, beztoho, aniž byste museli investovat velké sumy a částky. Díky této službě budete schopni udržet svůj vozový park na velmi vysoké úrovni, optimalizovat své náklady a zefektivnit provoz. Vždy je pouze na vás, pro jaký rozsah služeb se rozhodnete, a tedy i jak velká bude měsíční splátka.

2015033042041

Výhody?

Díky této službě získávají řadu výhod jak osoby využívající vozidla pro čistě privátní účely, tak osoby, které podnikají. Díky kompletní správě vozového parku, od pořízení nových vozidel, jejich provoz, až po prodej ojetých kusů. Navíc budete neustále získávat pravidelné informace o stavu jednotlivých vozidel a provozních nákladech na ně. Díky tomu budete mít dokonalý přehled, a budete moci svůj vozový park upravit přesně podle svých představ.

Jak na to?

Domluvit si vlastní operativní leasing, není nic složitého. Stačí jen vyplnit potřebný formulář, ve kterém si zvolíte přesný typ vozu, či vozidel, o které máte zájem, a pak už jen počkáte na nabídku přesně na míru. Díky tomu si budete moci vyladit svůj vozový park během chvíle a bez větších starostí.

Samozřejmostí jsou garantované fixní měsíční náklady, nulové riziko poklesu zůstatkové hodnoty a z pravidla absence akontace, která u některých společností tvoří až 30%. Jde jen o to vědět, na koho se obrátit.