Domů / PR / S aplikací HappyFoto-MOBILE si vyrobíte fotky už cestou z dovolené!

S aplikací HappyFoto-MOBILE si vyrobíte fotky už cestou z dovolené!

Na zpáteční cestě z dovolené se v autě, autobuse či v letadle nemusíte nudit. Zabavte se s aplikací HappyFoto-MOBILE a vyrobte si fotky, fotoknihy či fotodárky z fotek, co máte v mobilu!

Máme skvělou zprávu pro ty, co fotí mobilem a stáhli si aplikaci HappyFoto-MOBILE! Fotky z chytrého telefonu či iPhonu si můžete nechat vyvolat nebo si z nich vyrobit fotodárek či fotoknihu rovnou v mobilu. Třeba ještě na dovolené, nebo cestou domů, třeba i v letadle, v režimu offline. Aspoň se na zpáteční cestě z dovolené nebudete nudit!

Fotoknihu za chvilku

Nejoblíbenější funkcí aplikace je fotokniha, a to díky rychlost a jednoduchosti, s jakou se dá vytvořit nejen z fotografií v mobilu, ale také z těch, které máte uložené na facebookovém profilu nebo na Dropboxu. Jakmile fotky vyberete, pošle vám aplikace hotový náhled do několika vteřin (záleží na rychlosti vašeho přístroje). Pokud budete s náhledem spokojeni, máte hotovo! Kdo se chce kreativně vyřádit, může za pomoci uživatelsky přívětivých nástrojů, které aplikace nabízí.

Lze vybírat z formátů od zápisníkového až do A4. Jednotlivé fotografie lze jednoduše přesouvat prstem, a tak si usnadnit jejich rozmístění na jednotlivých stránkách. Když budete chtít nějakou fotografii vylepšit (ořezem, úpravou expozice či přidáním barevného filtru), můžete tak učinit přímo v aplikaci. Velmi praktické je také to, že obrázky, které z původního výběru odstraníte, se automaticky uloží do zvláštního souboru, takže je můžete kdykoli znovu vylovit. Všechny funkce navíc běží i v režimu offline. Tvorbě oblíbeného dárku pro všechny příležitosti se tedy můžete věnovat v letadle cestou z dovolené. Fotografie se dají doprovodit krátkým textem – buď tradičně, vepsáním textu, nebo je stačí prostě nadiktovat, třeba pomocí Siri.

fotokniha-more_nahled

Hotovo? Odešlete!

Pak už zbývá jen uzavřít objednávku. Zaplatit se dá rovnou z mobilu platebním příkazem či kreditní kartou.

V posledním kroku se hotová fotokniha odešle do fotolaboratoře HappyFoto. To může trvat několik minut, podle velikosti fotoknihy a rychlosti připojení. I tady se ale aplikace chová velmi inteligentně, takže vícekrát se vyskytující stejné fotografie posílá pouze jednou a na přerušené stahování prostě plynule naváže tam, kde předtím skončila.

Tak. A teď vyhlížejte pošťáka s vytištěnou fotoknihou! Bude u vás do několika dní!

Více informací a aktuální ceny najdete na stránkách www.happyfoto.cz

Nevíte-li, jak stáhnout aplikace HappyFoto-MOBILE, mrkněte na stránky www.happyfotomobile.cz