Domů / PR / Hledáte fotopast na zloděje? Zkuste FOXcam Wi-Fi

Hledáte fotopast na zloděje? Zkuste FOXcam Wi-Fi

Bojíte se o svůj majetek u vás doma, na chatě či na chalupě? V tom případě se vyplatí sáhnout po určitém zabezpečovacím prvku. Pokud nechcete investovat do finančně nákladných kamerových systémů, je skvělou volbou pořízení fotopasti. 

Fotopast s Wi-Fi připojením nabízí spoustu výhod

Pokud hledáte fotopast na zloděje, symbolizuje skvělou volbu například model FOXcam Wi-Fi. Jak napovídá samotný název, jedná se o fotopast s Wi-Fi připojením, která s sebou přináší řadu výhod. 

Předně je možné ji pohodlně obsluhovat i na dálku. Za přímé viditelnosti činí dosah až 20 metrů. K prohlížení snímků a případnému stahování uložených záznamů slouží intuitivní mobilní aplikace. Jejím prostřednictvím obě zařízení propojíte a zároveň budete moct fotopast i komfortně nastavit. 

Špičkové funkce, které oceníte

FOXcam Wi-Fi se právem řadí k těm nejlepším fotopastem na trhu, které si lze v současné době pořídit. Bez problémů si poradí s pořízením až 10 snímků rychle za sebou. Využít ji můžete také pro natočení extrémně dlouhého videa, které může trvat až 3 minuty. 

Fotopast dále pracuje s propracovanou technologií FOXmove, která se stará o skvělou citlivost fotopasti. Zároveň tato technologie zvyšuje citlivost PIR čidla na hranici 17 metrů. Kromě toho je tento model vybaven technologií FOXraw, která zvyšuje ostrost a hloubku barev. 

Pokud si tuto fotopast pořídíte, budete se moct těšit nejen na kvalitní denní záběry, ale i noční snímky s minimálním množstvím šumu. O noční přísvit se totiž stará 48 výkonných LED diod

Kromě toho potěší i celkově kompaktní rozměry fotopasti, díky nimž není problém zařízení skvěle maskovat. 

Více informací ze světa fotopastí najdete na www.eshop-fotopasti.cz.