Domů / PR / Hledáte kvalitní a moderní veterinární kliniku? Pak zavítejte do Vethope

Hledáte kvalitní a moderní veterinární kliniku? Pak zavítejte do Vethope

Každý majitel domácího mazlíčka pro něj hledá kliniku, která bude kvalitní a moderní. Mezi takové patří i veterinární klinika Vethope v Praze. Tato klinika se zaměřuje jak na prevenci, tak i léčbu malých domácích zvířat. Především se jedná o psi, kočky a další drobné savce.

Moderní veterinární klinika

Veterináři každodenně na klinice aplikují inovativní, efektivní a velmi šetrné preventivní i léčebné veterinární postupy. Těmi zajišťují vašim mazlíčkům dobrou kondici, ulevují od bolestí a mohou také zlepšit jejich náladu nebo prodloužit jejich život. Klinika Vethope poskytuje vysoký standard veterinární péče. Součástí kliniky jsou recepce, vyšetřovna, laboratoř, operační sál, prostory pro dentální péči a prostory, kde je pacientům poskytována pooperační péče.

Veterináři na klinice používají moderní přístroje. Patří mezi ně například vysokovýkonný rentgen s anatomickým programem a zařízení na digitalizaci snímků s vynikající kvalitou zobrazení. Dále se jedná o moderní stacionární sonograf s vysokým rozlišením a s barevným doplerem. Ten umožňuje získat i informaci o rychlostech pohybu tkání zvířete a především krve. Biochemické a hematologické vyšetření krve s okamžitými výsledky poskytuje vlastní vybavená laboratoř. Pokud se provádí třeba kastrace psa nebo kastrace králíka, využívá se laboratoř pro předoperační vyšetření. Krevní vzorky testuje hematologický analyzátor LaserCyte.

Veterinární klinika poskytuje i dentální péči. Pravidelná kontrola chrupu je důležitá především u starších zvířat. Pro vyšetření zubů používají veterináři na klinice dentální rentgen s digitalizací snímků. Můžete si zde nechat odstranit zubní kámen u psa. To zajistí šetrná moderní zubní jednotka Profident Lumos, jejíž součástí je zubní ultrazvuk opatřená vysoko- i nízko- rychlostní zubní vrtačkou s LED osvětlením. Pro zubní péči je speciálně vyčlenění prostor, jehož součástí je speciálně nakloněný zubolékařský stůl.