Free songs
Home / PR / Hledáte originální dárek? Trendy je erotická masáž!
Hledáte originální dárek? Trendy je erotická masáž!

Hledáte originální dárek? Trendy je erotická masáž!

 

Pro někoho může být výběr dárku zapeklitou záležitostí. Každý hledá nějaký originální a netradiční dárek. V současné době si získávají stále více oblibu poukazy na relaxační víkendy či poukazy zážitkové.

A co třeba masáž? Říkáte si, že je to poměrně častý dárek a co erotická masáž Praha?

Přestože je to celkem intimní záležitost, začíná si nacházet své příznivce.

Průběh masáže

Masáže probíhají v diskrétním salónku, který již na první pohled působí příjemně a intimně a kromě erotické masáže si můžete objednat i masáž tantrickou či nuru masáž Praha. Neobvyklá není ani masáž ve vířivce.

Masáž vždy začíná jako masáž relaxační. Je velice příjemná a není opomenuta žádná část vašeho těla. Masérka je při ní zcela nahá a pro masírování využívá nejen ruce, ale i každý kousek svého těla. Při masáži je také používána teplá masážní emulze, která podpoří vaše příjemné uvolnění a pomůže vám vychutnat si každý okamžik masáže. Během masáže si vychutnáváte smyslné doteky.

Každá masérka používá své originální techniky. Všechny jsou však příjemné a vzrušující.

Technika masáže spočívá v povzbuzení vašeho libida a celkovou uvolňující atmosféru dotváří tlumené osvětlení místnosti a příjemná hudba.

Každá masérka dopřeje svému zákazníkovi kvalitní erotickou masáž spočívající v příjemných dotecích.

Erotická masáž vám přináší uvolnění, odbourání stresu, příjemné vzrušení, relaxaci, povzbuzení libida a posílení sebevědomí a v neposlední řadě podpoří vaši psychickou pohodu. Při masáží není opomenuta žádná část vašeho těla. Díky masáži spojíte příjemné s užitečným a záleží jen na vás, zda budete chtít během masáže relaxovat nebo si i povídat.

Díky erotické masáži zažijete něco nového a velice vzrušujícího a možná odhalíte nové možnosti vaší sexuality. Erotická masáž vám dá zažít pocit toho, co znamená rozkoš a síla každého doteku.

Scroll To Top