Domů / PR / Hledáte vhodné a účinné zabezpečení vašeho počítače?

Hledáte vhodné a účinné zabezpečení vašeho počítače?

Záleží vám na ochraně údajů, které do svého zařízení vkládáte a také na bezpečném prohlížení stránek, komunikaci či užívání různých uživatelských účtů včetně internetového bankovnictví? Antivirus ESET nabízí účinnou ochranu ve všech směrech.

Antivirus ESET od 299Kč

– NOD32

– Internet Security

– Smart Security PREMIUM

Internet je trendem dnešní moderní doby, který přináší spoustu možností a dokonalý komfort. Bohužel ne každý jedinec či skupiny uživatelů internetu mají počestné úmysly, a tak internet přináší i určité hrozby. Kromě zneužití osobních či uživatelských údajů jsou to také hrozby v podobě virů, které vám můžou definitivně poškodit vaše zařízení a zničit tak všechna uložená data.

Z toho důvodu se vyplatí kvalitní a důvěryhodný antivirový program, díky kterému předejdete zneužití informací ve vašem zařízení a také napadení různými druhy virů.

Na internetovém trhu najdete spoustu možností výběru antivirů, které jsou zdarma a také placených. Mezi nejznámější a nejoblíbenější patří antiviry produkce ESET.

Skvělá volba, pokud vám nestačí pouze základní ochrana a chcete pro svoje zařízení jako je PC či mobilní telefon mnohem víc.

https://www.eDistribuce.cz/

Specialista na digitální licence

Z produkce ESET si můžete vybrat různé dostupné varianty, které si můžeme hned představit.

NOD32 – nejoblíbenější a oceňovaná antivirová ochrana pro všechny uživatele. Oblíbený díky nízkým systémovým nárokům a tím pádem vám zbývá dostatek výkonu. Poskytuje bezpečnější internet díky oceňované technologii detekce ESET NOD 32 i s ochranou před útoky formou skriptů, dále UEFI skener, který zabraňuje útokům již před spuštěním Windows, ochrana proti ransomwaru, kontrola proti malware. Stručné shrnutí – efektivní a rychlý včetně ransomware štítu, ochrání před všemi viry, spywarem, před hrozbami jako je odcizení vašich údajů z emailů a dalších účtů.

Internet Security – pokročilá a vícevrstvá ochrana pro denní využití a všechny uživatele. Vyvážená ochrana s nízkými nároky na systém, takže neovlivňuje výkon. Poskytuje ochranu před všemi typy hrozeb, jako jsou viry, rootkity, červy, spyware. Stručné shrnutí – rychlost, stabilita, kvalita, detekce, chrání před všemi typy virů a hrozeb včetně ransomware štítu, odhalí nezvané uživatele a slabá místa, zabezpečení prohlížeče při používání internetového bankovnictví a podobně.

Smart Security PREMIUM – rozšířená verze NOD32 a také velice oblíbená a vhodná pro všechny uživatele. Nijak nezatěžuje výkon PC zařízení, takže neovlivňuje vaši činnost. Díky technologii ThreatSense odhaluje i neznámé hrozby, a to dřív než jiné antivirové produkty. Poskytuje ochranu proti virům, hrozbám a útokům z internetu. Stručné shrnutí – efektivní, bezpečný a rychlý včetně možnosti vyhledávání odcizeného zařízení, ransomware štít, firewall pro kontrolu síťové komunikace, antispam, antispyware, bezpečnější internetové bankovnictví.

Produkty ESET jsou vhodným řešením pro domácnosti i firmy.

https://www.eDistribuce.cz/

Specialista na digitální licence