Domů / PR / Jaké je to bydlet v lese? Vyzkoušejte luxusní treehouse

Jaké je to bydlet v lese? Vyzkoušejte luxusní treehouse

Moderní způsob života způsobuje, že jsme stále více závislí na moderních technologiích a stále více se vzdalujeme přírodě. Žijeme hektickým životem, neustále se honíme za kariérou i za hmotnými statky, ale zapomínáme na to podstatné, abychom byli šťastní, zdraví a dokázali si najít čas jeden na druhého. Pokud chcete uniknout z tohoto koloběhu plného stresu a vyčerpání, nejlépe uděláte, když utečete na strom, lépe řečeno do luxusního domu na stromě, který se nachází v lesích daleko od hluku města, daleko od starostí a povinností.

Pobyt v korunách stromů

Treehouse je luxusní dům na stromě, který neobsahuje žádné moderní výdobytky, ale přesto se tu budete cítit jako v bavlnce, dům je propracovaný, je vysoko v korunách stromů a nabízí úchvatný výhled na Ještěd, Ralskou pahorkatinu, Bezděz a další krásná místa. Neuslyšíte zde ani jedno auto, zato vás každé ráno probudí zpěv ptáků, šustění listů a užijete si ticho, které jste už dlouho nezažili. Budete v srdci krásné přírody, užijete si klid. Konečně budete mít příležitost si přečíst oblíbenou knihu, vyrazit do přírody nebo se věnovat svému protějšku.

Dům na stromě si můžete pronajmout sami, s vaším parterem, s přáteli nebo rodinou, to je jen na vás. Jde o krásný zážitek. U domu na stromě nechybí terasa, kde je houpací síť. Můžete zde grilovat, užívat si přírodní saunu a být alespoň pár dní bez stresu. Konečně načerpáte zpět své životní síly a budete mít čas a prostor přemýšlet o svém životě. Na chvíli se zastavíte a uvědomíte si, co je v životě důležité. Namísto výhledu na paneláky a sídliště uvidíte koruny stromů. Nabízí se vám 2 prostorné domy na stromě, které si můžete pronajmout, nachází se nedaleko obce Křížany v Libereckém kraji. Více informací i možnost pronájmu těchto krásných domů na stromě najdete na webu Treehousejested.cz.