Domů / PR / Konec nástrahám po kapsách a háčků v oblečení!

Konec nástrahám po kapsách a háčků v oblečení!

Všichni to jistě známe, vyrazím si zavláčet jen na lehko a potom tahám háčky z oblečení. Dnes jde vyrazit na lehko s batohem nebo taškou. Přívlačová taška je skvělý pomocník na výpravách k vodě, stačí ji jen hodit přes rameno nebo jako ledvinku připnout k pasu a jde se na věc.

Jak vybrat tašku na přívlač?

Výběr je však přinejmenším obrovský a je třeba si dát pozor na to, co vše bude taška na přívlač obsahovat. Dnes by už každá taška měla obsahovat aspoň jednu krabičku na nástrahy  a bižuterii. Krabička by se měla dát i různě přeskládat, tak abyste si mohli nástrahy porovnat dle svého. Né každá přívlačová taška to tak má, a tak vždy při výběru dbejte na tyto parametry.

Doplňky, které nesmí chybět v žádné přívlačové tašce

Dalším skvělým doplňkem jsou zip lock sáčky, do kterých si můžete naskládat svoje gumové nástrahy nebo předchystané návazce. Díky hermetickému uzavření se do nich nedostane voda, i když při brodění třeba zakopnete a zmáčíte se celý. I proto si do nich můžete dát cennosti jako je rybářský lístek, peněženka, a tak dále. Držák na peán? Nesmí chybět! Přicvaklý peán na oděvu už u vody ztratí asi každý, i proto se výrobci zaměřili na skromnou kapsičku pro peán se suchým zipem, tak aby Vám už nikde nevypadnul.

Na tyto věci se doporučujeme při výběru tašky na přívlač zaměřit, proto, aby Vaše vycházky byli nejen pohodlné, ale zároveň bezpečné a bez ztrát na vybavení.