Domů / PR / Jaké příslušenství pro motorkáře je dobré mít vždy po ruce?

Jaké příslušenství pro motorkáře je dobré mít vždy po ruce?

Jízda v jedné stopě si žádá vhodné prvky, které se v naší garáži rozhodně neztratí. Co si pořídit, abyste péči o motorku povýšili na další úroveň?

Hurá na to!

V garáži je ještě místo na užitečné předměty, které nám usnadní péči o mašinu. Příslušenství pro motorkáře je přitom stejně důležité jako moto oblečení. Když jej správně používáme, zvyšuje se bezpečnost jízdy na našem stroji a jistota, že stroj bude vždy v nejlepší kondici. Co si vybrat?

Nahříváky pneumatik

Už nemusíte dělat kličky a jezdit na okruhu několik kol, než gumy získají ideální provozní teplotu. Nahříváky pneumatik jsou skvělou volbou, jak zvýšit bezpečnost na mašině. Předehřev je připraven, aby pneumatiky již zahřál na teplotu okolo osmdesáti stupňů Celsia, tedy ideální stav pro vyjetí na trať. Snadno si tak zajistíte nejen větší bezpečnost při jízdě, ale také prodloužení životnosti pneumatik.

Nahříváky mají v dnešní době materiál z odolného textilu a jsou zesíleny nylonovými vlákny. Samozřejmostí by měl být digitální displej, na kterém se dozvíte vše potřebné. Přepínejte režimy a zvolte si ideální teplotu, mnohdy v rozmezí od 60 do 95 stupňů Celsia.

Sada na opravu pneumatik

Malý defekt někde na půli cestě domů vás nezastaví. Stačí použít sadu na opravu pneumatik a můžete jet dál. Například složení opravného spreje na gumy nenarušuje latexovou vnitřní duši pneumatiky a umožňuje ujet až stovky kilometrů, než se pustíte do konečné opravy pneumatik. Spreje se používají zejména v situaci, kdy není vnitřní duše roztržená a pneumatika není zutá z ráfku.

Nabíječky na motorky

Profesionální přístroje, které jsou součástí auto a moto servisů, můžete mít i u sebe doma. Dočkáte se vynikající kvality a pohodlí při nabíjení baterie v motorce. Vybírejte zejména ty přístroje, které jsou vybaveny technologií OptiMATE 6 ampmatic, jelikož právě tyto nabíječky jsou natolik univerzální, že je použijete i při cestě kolem světa. Samozřejmostí je voděodolné robustní pouzdro. Nabíječka by měla být automatická, s řízením pomocí mikroprocesoru. Hlídejte si také, zda má ochranu proti zkratu či přepólování.

Máte tyto předměty ve své garáži?