Domů / PR / Jaký kompresor vybrat do nepřerušovaného provozu?

Jaký kompresor vybrat do nepřerušovaného provozu?

V mnoha průmyslových oborech se nelze obejít bez kompresorů. Stlačený vzduch pohání mnoho zařízení a nářadí, je tedy pro mnoho firem nezbytné si kompresor obstarat. Zatímco pro domácí a amatérské využití se hodí základní typy kompresorů, pro profesionální použití a obzvláště v nepřerušovaných provozech je třeba sáhnout po řešení, které je z dlouhodobého hlediska nejefektivnější.

Šroubové kompresory

Šroubové kompresory mají při správné péči velmi dlouhou životnost a také mají velmi nízké náklady na výrobu stlačeného vzduchu. Tento druh kompresoru je jako stvořený pro kontinuální provoz a velkou výhodou je i jeho tichý chod. Má vysokou účinnost, snadno se nastavuje i obsluhuje. Pokud hledáte do své společnosti šroubový kompresor, je vhodné vyhledat spolehlivého partnera, který vám zajistí jak prodej šroubových kompresorů, tak i servis šroubových kompresorů.

v České republice je specialistou společnost COMPRESSED GAS CZ s.r.o., která vám zajistí prodej i servis těchto kompresorů. Pokud ještě žádný kompresor nemáte, zajistí vám vysoce kvalitní šroubové kompresor BOGE, u kterých dostanete automaticky 5 let záruku bez jakéhokoliv příplatku.

Služby společnosti jsou široké, postará se o prodej nových nebo použitých kompresorů a různého příslušenství, zajistí i pronájem, kompresorové stanice na klíč, měření spotřeby stlačeného vzduchu, měření netěsnosti a mnoho dalšího.

Společnost se pro vás stane partnerem, který vám bude neustále k dispozici a pokud stlačený vzduch ke svému provozu potřebujete, neváhejte společnost kontaktovat. Kompletní služby, kontakt i více informací naleznete přímo na webových stránkách společnosti https://www.kompresory-filtry-servis.cz/.