Domů / PR / Jarní úklid před vstupem do vašeho domu

Jarní úklid před vstupem do vašeho domu

Pravidelný jarní úklid je čas, kdy vezmeme od podlahy všechny místnosti v bytě a pořádně je proklepneme a vytřídíme. Jaké úkony byste si měli letos zadat v prostoru před vstupem do vašeho domu?

Jaký je celkový dojem?

Jak je na tom prostor před vaším domem z hlediska celkového dojmu? Víte o tom, že poštovní schránky tvoří důležitou estetickou hodnotu? Je vaše poštovní schránka funkční, dobře přístupná pro poštovního doručovatele a chrání listovní zásilky proti nepřízni počasí? Nerezové schránky se dají použít i pro instalaci na plot, kde není žádná ochrana před sluncem i deštěm. Poštovní schránky by vždy měly být funkční a esteticky příjemné. Je taková i vaše schránka? Pokud ne, nastal čas na její výměnu.

Výměna dekorací před vchodem

K jarnímu úklidu neodmyslitelně patří také sklízení sezónních dekorací a jejich uschování na další sezónu. Máte před vchodem ještě nějaké zapomenuté sněhuláky, nebo snad ještě vánoční ozdoby? Nyní je ten nejvyšší čas je nechat osušit a uložit je do krabic na příští vánoční a zimní čas. Místo těchto dekorací povolejte posly jara a vytvořte si jarní kompozici například z tulipánů. Pomalu se můžete začít chystat i na Velikonoce.

Oprava přístupu do domu

Když procházíte vstupem do vašeho domu, jsou všechny nášlapné prvky v pořádku? Po zimě se může stát, že se půdní vlivy postarají o nerovnosti v přístupu do vašeho domu. Dobře prozkoumejte, zda nebude třeba vyměnit některou z kachliček nebo nášlapných kamenů. Když pominou mrazy, je nejlepší čas na jejich výměnu nebo opravu.

Hrábě, do toho!

Po zimě zjišťujete, že je před vaším vchodem množství listů, odpadků i dalších nečistot? Zejména pokud bydlíte u cesty, tak tento problém dobře znáte. Hráběmi odstraňte vše nepěkné, co se před domem během zimy vyskytlo.

Jarní úklid před vchodem do vašeho domu vám udělá radost.