Domů / PR / Nové stylové dveře do vašeho prostoru. Jaké varianty existují?

Nové stylové dveře do vašeho prostoru. Jaké varianty existují?

Přejete si klasické dveře, nebo dáte prostor méně tradičním řešením? Pojďte se s námi podívat na přehled krásy, která může být součástí i vašich místností.

Klasika, nad kterou není

Přejete si nové klasické dveře do vašich místností? Kování na interiérové dveře se dnes vyrábí v mnoha příjemných variantách, které mohou plně doplnit styl vašich místností. Máte rádi skandinávský styl? Nebo nedáte dopustit na vintage? Klasická podoba dveří nabízí nespočet variant. U klasických dveří si vždy vybíráte, zda budete potřebovat dveře pravé či levé. Pokud se vám dveře lépe otevírají pravou rukou a jejich panty jsou na pravé straně, klika na levé, jedná se o pravé dveře.

Skládací dveře

Neumožňuje váš prostor použití klasických dveří a líbí se vám představa, že budete moci dveře skládat? Také kování pro posuvné dveře je možné plně barevně i stylově přizpůsobit potřebám vašich místností. Vždy vyhledávejte kvalitní a certifikované materiály pro vaše dveřní systémy, právě skládací dveře bývají velmi namáhanou součástí místností.

Posuvná vychytávka

Rádi byste pro váš prostor využili moderní prvek, se kterým naprosto změníte podobu celé místnosti? Posuvné dveře jsou stále oblíbenějším prvkem do celé řady interiérových podob. Tento způsob otevírání a zavírání je výhodný pro svůj tichý chod. Tento prvek je ale oblíbený také v prostorách, kde se pohybují malé děti nebo osoby se sníženou možností pohyblivosti. Posuvné dveře jsou tedy nejen přínosem pro estetiku místnosti, ale také umožňují bezproblémový pohyb po místnostech i pro handicapované.

Otočné dveře

Přemýšlíte nad vhodnou variantou reprezentativního vstupu do vaší firmy nebo hotelu? Otočné dveře jsou příjemnou volbou, kterou ocení všichni příchozí klienti.

Už víte, jaký druh dveří využijete pro svůj prostor?