Domů / PR / Kam na dovolenou v lednu?

Kam na dovolenou v lednu?

Nedovedete si představit zimní období bez pořádné lyžovačky někde v horách? Pak je patrně nejvyšší čas zimní relaxaci naplánovat. Spoustu tipů, jak na zimní dovolenou vyrazit, Vám nabídne Firma na zážitky na svém internetovém zábavním portále.

Zimní dovolená láká nejen dospělé, ale také děti

Jako ideální se pro zimní dovolenou naskýtá měsíc leden, kdy můžete spojit oslavy Silvestra a příchod nového kalendářního roku s příjemnou zimní dovolenou. Možná jste se již pro zimní dovolenou rozhodli, avšak v hlavě Vám zní otázka, kam na dovolenou v lednu. Měsíc leden je obvykle velmi štědrý na sníh, a tak Vám nebude nic bránit v tom užít si do sytosti zimní radovánky. Nadšené budou také děti, neboť právě ty milují všelijaké hry ve sněhu, kde mohou vydobýt svou energii. Zimní dovolená je poskytuje také skvělou příležitost naučit Vaše ratolesti stát na lyžích a ovládat toto lyžařské umění. Stále oblíbenější je nejen u dospělých, ale také u dětí sjíždění zasněžených kopců na snowboardu. Také s menšími dětmi si zimní dovolenou užijete do sytosti. Zabavit je můžete stavěním sněhuláků, iglú nebo sjížděním kopců na sáňkách. Po sportovních výkonech si můžete dopřát zaslouženou relaxaci v hotelovém wellness. Naložit se do vířivky, zajít si na masáž nebo si dopřát poklidné popíjení medoviny, svařeného vína nebo jiných místních delikates.

Zimní dovolená mimo horská střediska

Zimní dovolenou však rozhodně nemusíte prožít v horách pokrytých bílou sněhovou peřinou. Pokud se Vám často stýská po teplých letních dnech, pak neváhejte a dopřejte si prodloužený víkend pro dva někde v teplých krajích. Během prodlouženého víkendu pro dva si užijete jeden druhého a navíc poznáte nová místa, kam jste se ještě neměli možnost podívat nebo dokonce navštívíte místo, kde to máte oba moc rádi. Tipy na prodloužený víkend najdete zde www.firmanazazitky.cz/eurovikendy/. Romantická atmosféra na Vás dýchne také v kterémkoli evropské metropoli nebo v jiných turisticky oblíbených oblastech.