Domů / PR / Rozšiřte si své znalosti v oblasti MS Office pomocí online kurzů

Rozšiřte si své znalosti v oblasti MS Office pomocí online kurzů

Online kurzy si pomalu, ale jistě, nacházejí své stálé místo coby doplněk vzdělání klasického Velice dobře dokáží pružně reagovat na poptávu z různých oblastí.

Výuka v online kurzu probíhá prostřednictvím internetu. Veškeré informace i výukové lekce jsou umístěné na webových stránkách. Výhodou tohoto druhu vzdělávání je vlastní tempo, čas i místo.

V současné době je velice oblíbený kurz týkající MS Office. Vzhledem k tomu, že práci s textem většina uživatelů počítačů ovládá, těší se v oblibě online kurz excel.

 

MS Excel nejsou jen tabulky

MS Excel, známý také jako tabulkový kalkulátor lze využít v různých oblastech. Pokud s ním umíte pracovat ulehčí vám práci. V oblasti ekonomiky jej lze použít například při celé řadě evidencí či výpočtů, může fungovat i jako kniha pohledávek či závazků, pokladní kniha, pomůže vypočítat nemocenské dávky, příplatky nebo může sloužit jako databáze faktur či pracovníků.

Obchodníci si mohou vytvořit evidenci objednávek či obchodních partnerů nebo třeba obchodní plán.

  • Co najdete v online kurzu

Kurz je určen nejen pro začátečníky, ale i pro pokročilé uživatele. Některé kurzy jsou dostupné doživotně, jiné mají omezenou platnost. Některé kurzy jsou ukončeny závěrečným kvízem, v němž si ověříte své získané znalosti a dovednosti. Kurzy vedou zkušení lektoři. Po absolvování každého kurzu získáte certifikát.

Online kurz excel pro začátečníky seznámí účastníky s aplikací Excel od úplných základů – spouštění programu, práce s buňkami, formátování, vzorce a jejich využívání, základní druhy filtrování, tvorba tabulek a jejich využíván v praxi. Lekce obsahují videa i krátká shrnutí v textu.

Výhodou kurzu je časová flexibilita – nemusíte nikam chodit a kurz si s pustíte v čase, který vám vyhovuje.