Domů / PR / Kam s fotkami z dovolené? Šup s nimi do fotoknihy od HappyFoto!

Kam s fotkami z dovolené? Šup s nimi do fotoknihy od HappyFoto!

Máte ve foťáku, v mobilu nebo už v počítači fotky z letošní dovolené? Nenechávejte je tam, vyrobte si z nich fotoknihu!

A proč vlastně takovou fotoknihu vyrobit? Protože na fotografie v počítači ani v telefonu si už za pár týdnů nevzpomenete, možná je časem omylem smažete nebo o ně přijdete při ztrátě či nucené výměně přístroje. Jednotlivé vyvolané fotografie z fotoalba třeba časem poztrácíte. Kniha je kniha, z domácí knihovny si ji můžete vzít a prolistovat, i když jste třeba zrovna bez elektrického proudu.

Jak na to?

1Stačí si stáhnout ze stránek www.happyfoto.cz program HF Designer a pustit se do příjemné tvořivé práce. Kromě fotografií totiž do takové knihy můžete vložit i texty nebo různá pozadí, kliparty a rámečky. Záleží jen na vaší fantazii, jak bude vaše fotokniha vypadat. Až budete mít fotoknihu hotovou, bude vás program srozumitelně instruovat, jak ji odeslat prostřednictvím internetu do tiskárny společnosti HappyFoto. Přibližně za pět pracovních dní vám hotová vytištěná kniha přijde poštou na dobírku. Ceny fotoknih se liší dle formátu. Například 48stránková fotokniha ve formátu A4 v pevné lepené vazbě vás přijde na 999 Kč a 20stránková fotokniha do kapsy (15 x 10 cm) vyvolaná tradiční chemickou cestou na fotopapír vás bude stát 199 korun.

Unikát mezi fotoknihami

0Na výrobu fotoknihy do kapsy vyvolané tradiční chemickou cestou se používá značkový fotopapír, který je ošetřen tak, aby na něm nezůstávaly otisky prstů. Po otevření takové fotoknihy je navíc dvojstrana absolutně plochá, jako by šlo o jednu stránku. Výhoda je jasná: fotka se neztrácí v lepeném hřbetu.

Více informací a aktuální ceny najdete na stránkách www.happyfoto.cz