Domů / PR / Kam vyrazit na exotickou dovolenou

Kam vyrazit na exotickou dovolenou

Čas dovolených se pomalu blíží a vy přemýšlíte, kde letos strávíte svůj odpočinkový čas. Čekat s nákupem pobytového místa by se vám nemuselo vyplatit. Čím je sezóna exotických dovolených blíž, tím je menší výběr.

Pokud chcete, aby vaše dovolená proběhla v klidu a pohodě, plánujte. Díky současným technologiím se již nemusíte spoléhat pouze na fotografie místa, kde by vaše exotická dovolená měla proběhnout. Vámi zvolené místo si můžete najít pomocí letecké mapy a tak si uděláte dokonalou představu nejen o hotelu, ale i pláži a celém okolí. Získáte tak celou řadu velmi užitečných informací.

Cestovní agentura FEMI

www.cafemi.cz má ve své nabídce celou řadu exotických míst, v nichž můžete relaxovat.

Thajsko

Svým návštěvníkům nabízí tato země slunce, kouzelné pláže a zátoky, tyrkysové moře, vynikající kuchyni, nádhernou přírodu a monumentální památky. Je to velmi pestrá země, v níž se rozhodně nebudete nudit a užijete si zde nejen odpočinek, ale i celou řadu výletů i sportovních aktivit. Mezi oblíbené destinace patří například Koh Samui, Phuket nebo Pattaya.

Spojené arabské emiráty

Spojené arabské emiráty nabízejí svým návštěvníkům prosluněné pláže, nejluxusnější světové hotely a pobyty plné přepychu a zajímavostí. Určitě navštivte moderní svět Dubaje, Jumeirah Beach – nejkrásnější pláž a pokud milujete potápění, za návštěvu rozhodně stojí Ras Al-Khaimah.

Srí Lanka

Nádherný ostrov ve tvaru kapky, jehož obyvatelé jsou ochotní a milí a srdečně vítají každého návštěvníka. Srí Lanku milují surfaři, vyznavači raftu a golfu. Velkým lákadlem jsou národní parky a bohatá ostrovní kultura.

Velmi oblíbené je středisko Induruwa nacházející se na jihozápadě ostrova a táhnoucí se podél nádherného mořského pobřeží, které lemují zlatavé písečné pláže. Svým návštěvníkům nabízí relaxaci i vodní sporty – plachtění, windsurfing a vodní lyžování, které můžete provozovat na řece Bentona nedaleko střediska.