Domů / PR / Užijte si intimní hrátky jako nikdy předtím

Užijte si intimní hrátky jako nikdy předtím

Intimní život každého z nás se stane povětšinou dříve či později stereotypem. Pokud již necítíte takové vzrušení či libido jako dříve, je nejvyšší čas tento problém řešit. Když se sexuální stereotyp neřeší, často ho protějšek vyřeší tím, že začne hledat změnu u jiných partnerů. Ideálním prostředkem, který má zaručený efekt, jsou sexuální hračky a erotické oblečení. Erotické oblečení je samo o sobě propracovanou zbraní na sexuální touhu a neplatí to jen u heterosexuálních párů, ale i u homosexuálních.

Jaké sexuální oblečení vybrat

Váš partner zná vaše přirození pravděpodobně už nazpaměť, proč ho tedy nezakrýt či nezvýraznit oblečením, které v něm probudí touhu se ho zmocnit? Velmi oblíbené jsou zejména jocksy. Jedná se o spodní prádlo, které má v přední části velmi těsnou kapsu na přirození a v zadní části značný výřez, který odhaluje zadeček. Jocksy si oblíbí hlavně pasivní jedinci, kterým umožňuje mít pohlavní styk, aniž byste si je museli sundavat. Své odvedou i těsné boxerky či slipy, které zvýrazňují mužství a nenechají tak fantazii vašeho protějšku na pokoji.

Sexuální hračky

Sexuálních hraček je mnoho, asi netřeba představovat dilda, anální kolíky či umělé vagíny. Méně používané jsou erekční kroužky, se kterými si užijete mnohem delší a pevnější erekci. Pokud chcete zaznamenat v posteli úspěch, nebojte s perverzních myšlenek a vybavte si noční stolek takovými hračkami, které vám nedají spát. Populární jsou pásy cudnosti pro muže. Umožní vám dosáhnout vrcholu vzrušení, ale styk budete mít jen pod podmínkou, že vám partner pás sundá a dovolí vám vyvrcholit.

Tajná zbraň

Tajnou zbraní, která je oblíbená mezi homosexuálními páry, je poppers. Jedná se o emulzi, která se inhaluje a během krátké chvíle vám dopřeje silné vzrušení. Pokud jste ještě nezkoušeli viagru či cialis, je vhodné začít s poppers, obzvláště, pokud se chystáte na anální sex. Kromě lepší erekce zajistí poppers i uvolnění análních svalů a tím pádem lepší proniknutí do vašeho protějšku.