Domů / Novinky / Když se domeček z karet hroutí…

Když se domeček z karet hroutí…

Minulý týden přinesl bombové zprávy, že globalisté se již  připravují na spuštění své nové jednosvětové digitální měny . Říkají tomu  Unicoin. Zdálo by se, že jejich šance na úspěch zůstávají pochybné, dokud Rusko a Čína soutěží s plány na vlastní globální ekonomickou nadvládu. Ještě nevíme, pod jakou verzí Nového světového řádu budeme žít – pod verzí USA/NATO nebo čínsko/ruskou verzí.

Ale ať už skončíme s digitálním jüanem, digitálním Unicoinem, jak minulý týden prosazoval Mezinárodní měnový fond, nebo nějakou jinou digitální měnou, zdá se, že dny, kdy byl americký fiat dolar světovou rezervní měnou, jsou sečteny.

Válka na Ukrajině podnítila globální povstání proti světovému řádu vedeném Spojenými státy, které je od konce druhé světové války podporováno petrodolarem. Ale americká vláda a její korporátní mediální partneři dělají, co mohou, aby tuto globální vzpouru utajili před Američany a Evropany.

Ukrajina vyhrává válku a vše bude v pořádku, bylo nám řečeno.

Mezitím je dolar postupně odhalován jako falešná měna, která bude nakonec podrobena unáhlenému, primitivnímu pohřbu, jak si stále více národů uvědomuje, že je podvodná. Dolar není krytý ničím. Předpokládaná síla a dosah americké vlády s Pax Americana  byla pravděpodobně vždy přeceňována, ale v tomto okamžiku historie bude odhalena jako výsměch.

Vzhledem k tomu, že byl před desítkami let odstraněn ze zlatého standardu, většina z toho, co podporovalo dolar, byla iluze silné americké armády, která udržovala všechny vzpurné národy v souladu. USA utrácejí na svou „obranu“ více než dalších 10 zemí dohromady a většina těchto peněz šla na údržbu drahých zámořských základen a neplechu CIA po celém světě. USA ovládají asi  750 základen v nejméně 80 zemích . Spojte tuto nesourodou vojenskou stopu s množstvím přírodních zdrojů USA a vnímaným geopolitickým vedením americké vlády, a to je to, co podporuje dolar.

Ale to je ten problém. Všechny výše uvedené výhody USA jsou založeny spíše na vnímání než na realitě. Všechny tyto vnímané pilíře americké moci jsou v rychlém úpadku kvůli šílenému množství dluhu, přes 32 bilionů dolarů v posledním sčítání, a špatnému vedení.

Joe Biden a Kamala Harris jsou předmětem  výsměchu v saúdskoarabské televizi. To by se nikdy v minulosti nestalo. I když USA neměli rádi. Respektovali nás. Už ne. Biden je muž, který do vysokých vládních funkcí jmenuje takové jako  Samuel Brinton  a Rachel Levy. Jak ho může někdo brát vážně?

Samuel Brinton byl pověřen vedením divize jaderného odpadu amerického ministerstva energetiky, dokud nezačal krást dámské spodní prádlo z letišť.

„Zelené“ peklo

Pokud jde o přírodní zdroje, k čemu jsou dobré, když vláda USA neustále omezuje průzkum, zpracování a používání takzvaných fosilních paliv a zároveň dotuje nespolehlivé „obnovitelné zdroje“, jako jsou solární a větrné turbíny, jejichž zařízení se primárně vyrábí v Číně? Když solární panely přežijí svou přibližně 15letou životnost, budou představovat environmentální noční můru, pokud jde o to, kde a jak likvidovat jejich vysoce toxické složky. Větrné mlýny sekají ptáky jako hamburgerové maso. Ano, celá agenda „zelené energie“ prosazovaná Bidenem a jeho klimatickým carem Johnem Kerrym je jen dalším podvodem, jehož cílem je uplatňovat stále větší kontrolu nad lidským chováním. Mohli by se méně starat o životní prostředí. Tu samou situaci zažívá Evropa pod šíleným vedením EU, která vede celý kontinent do záhuby.

Zdroje:
https://nypost.com/2022/04/12/saudi-tv-show-mocks-joe-biden-and-kamala-harris/
https://www.washingtontimes.com/news/2023/apr/13/sam-brinton-nonbinary-ex-biden-official-avoids-jai/
https://www.aljazeera.com/news/2021/9/10/infographic-us-military-presence-around-the-world-interactive
https://leohohmann.com/2023/04/14/the-coming-globalized-digital-money-system-just-got-the-endorsement-it-needed-to-proceed-as-the-replacement-for-fiat-paper-currencies/